14-04-08

12/04/2008 - EVERGEM (O)

31ste plaats van de 131 voor Jori te Evergem

Jori reed zijn wedstrijd te Evergem waar 131 Juniores aan de start kwamen voor 81 km wedstrijd.

In deze wedstrijd was ontsnappen bijna onmogelijk omdat de snelheid redelijk hoog lag.

Halfweg wedstrijd konden een 15 tal renners waaronder ook Jori een kleine kloof slaan maar even later kwam alles terug samen.

Op 2 ronde van het einde gingen er toch 9 renners van door en konden dit volhouden tot het einde.

Het overgebleven peleton spurtte voor de ere plaatsen Jori werd wel is waar ingesloten en eindigde op een 31 ste plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 20 april om 15u00 te Sint-Gillis-Waas.

ALLE SUPPORTERS OP POST!!!

Aantal deelnemers: 131
1.  NIEUWDORP NICK01:50:55
2.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
3.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
4.  DE KORT BRAMWV DE JONGE RENNER
5.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
6.  EVERSDIJK NICKtheo middelkamp²
7.  VAN DER LIJKE NICKZRTC THEO MIDDELKAMP:07
8.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM:15
9.  VAN DE VYVER DieterTHOMPSON CYCLING TEAM
10.  DIELTJENS RafKON. BALEN B.C. V.Z.W.:27
11.  D`HAESE YannickCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
12.  BREEM Vegard
13.  GALENS StevenISOREX CYCLING TEAM
14.  THEUNS ErwinDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
15.  VAN GOETHEM BRIANBODYSOL LOTTO CT MENEN
16.  VAN CAMP JeroenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
17.  BOSSAER GatienISOREX CYCLING TEAM
18.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
19.  PESTIAUX LOICMARCHOVELETTE
20.  HERSSENS JonathanRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
21.  VERWULGEN ManuelD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
22.  CALLUY MichaelEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
23.  LAUREYNS RobinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
24.  GOUDKET JeroenKSC DENDERSTREEK LABIEKES
25.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
26.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
27.  VERDOOLAEGHE BryanWIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
28.  GRESNIGT ALEXMIDELKAMP
29.  BILLEMON SamKSC DENDERSTREEK LABIEKES
30.  VAN CROMBRUGGEN KenROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
31.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
32.  DEWULF KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
34.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
35.  KALLENFELS MICKEYWILLEBRORD
36.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
37.  VANDENABEELE WouterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
38.  VAN TITTELBOOM FrederikKSC DENDERSTREEK LABIEKES
39.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
40.  VAN DEN BRANDE SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
41.  BEECKAERT NielsWIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
42.  MARYSSE WouterASFRA RACING TEAM
43.  VAN OVERMEIRE JakeASFRA RACING TEAM
44.  DE KIMPE MatthiasCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
45.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
46.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
48.  DE MULDER GregoryWIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF
49.  DEHANDSCHUTTER EvertHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
50.  D`HAEMERS JasonD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
51.  BUYSSE MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
52.  BERCKMANS WidmerK.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM
53.  VERMASSEN ThomasRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
54.  RANDIN Alexander
55.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
56.  GORAN BOLLESTADSANDNES
57.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
58.  TANGHE ThomasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
60.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
63.  WILLEMS BenjaminD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
64.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
65.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
66.  HERVIG Alexander
67.  DIELS KobeEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
68.  MULDER DIMITRITHEO MIDDELKAMP
69.  VLEUGEL RAMONTHEO MIDDELKAMP
70.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
71.  TÖPKE FrederikJONGE RAKKERS VOLLEZELE
72.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
73.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
74.  BLOM MARKTHEO MIDDELKAMP
75.  VAN SCHEPDAEL PieterJONGE RAKKERS VOLLEZELE
76.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
77.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
78.  BOTTERMAN MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
79.  DE MEYERE SvenD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
80.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
83.  MARIN BiondiKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
85.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
86.  PIETERS NandoLA BICYCLETTA
88.  DECONINCK LaurensKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
89.  CALLEWAERT PieterCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
90.  DE VREESE BenzHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
91.  JANSEN DAVEY
92.  SARITAS YannickKEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
93.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
94.  BLOIS JonathanVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
95.  VAN CAUWENBERGHE ChristopheVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
96.  OPSOMER ArneASFRA RACING TEAM
97.  WIJNACKER StijnWV ZEEUWS VL
98.  SCHOONJANS RobbrechtRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
100.  VAN LIERDE YwanASFRA RACING TEAM
101.  GLADINES JonaKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

20:59 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.