17-03-08

16/03/2008 - WETTEREN (O)

 34 ste plaats voor Jori te Wetteren

Jori reed zijn wedstrijd in Wetteren waar 65 Juniores aan de start kwamen voor 84 km wedstrijd.

Al vroeg in de wedstrijd kozen 2 renners voor een ontsnapping en even later probeerde een 5 tal renners met onderandere Jori de kloof te dichten maar zij werden even later terug gegrepen door het peleton.

Over half koers konden 9 renners weg springen en zij konden dit volhouden tot het einde.

Jori probeerde nog met een paar renners naar de kopgroep toe te rijden maar kreeg plots een enorme kramp en moest deze dan ook laten rijden.

Uiteindelijk eindigde Jori een beetje ontgoocheld in het overgebleven peleton en moest zich tevreden stellen met een 34 ste plaats.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 22 maart om 16u00 te Nieuwkerken-Waas.

SUPPORTERS OP POST!!!

Aantal deelnemers: 65

1.  

STALLAERT Joeri

THOMPSON CYCLING TEAM

02:04:00

2.  

DESMET Jeroen

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

3.  

DE VYLDER Jonas

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

4.  

VAN COUTER Stein

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

5.  

TEN HARTOG Guy

THOMPSON CYCLING TEAM

6.  

SCHOEP Glenn

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

7.  

DE MESMAEKER Kevin

ISOREX CYCLING TEAM

8.  

SERVERIUS Jeroen

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

9.  

HEERMAN Toivi

ISOREX CYCLING TEAM

10.  

VANNEVEL Dries

AVIA CYCLING TEAM

:25

11.  

REYNVOET Niels

ISOREX CYCLING TEAM

12.  

POPPE Rutger

WK NOORD WEST BRABANT

:35

13.  

MICHILS Tom

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

14.  

THEUNS Edward

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

15.  

PEERSMAN Gerben

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

16.  

VAN CANNEGEM Kenny

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

17.  

POELMAN Laurens

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

18.  

JARSTO DANIEL

STAVANGER SK

19.  

MARTENS Valentijn

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

20.  

HERSSENS Jonathan

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

21.  

VAN LANDEGHEM Jens

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

1:00

22.  

BLIKRA HAVARD

STAVANGER SK

23.  

VAN GOETHEM Kevin

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

24.  

VAN HOECKE Gijs

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

25.  

SEGERS Jimmy

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

26.  

CORNET Joris

-

27.  

LAUWERS Kenneth

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

28.  

D`HAESE Yannick

CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW

29.  

HORPESTAD Simen

Stavanger SK

30.  

VAN DER STOCK Dieter

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

31.  

VEKEMANS Yannick

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

32.  

DUJARDIN Perry

ASFRA RACING TEAM

33.  

REMORY Michiel

ISOREX CYCLING TEAM

34.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

35.  

MEERSMAN Roy

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

36.  

DE BROUWER Frederik

ISOREX CYCLING TEAM

37.  

VAN CAUWENBERGHE Christophe

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

38.  

BOTTERMAN Matthias

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

39.  

MALFROID Sven

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

40.  

BRACKE Benjamin

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

41.  

PONNET Stef

VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

42.  

GOVAERTS Bart

WSC HAND IN HAND BAAL

43.  

VERHAEGEN Soren

ISOREX CYCLING TEAM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

21:01 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.