10-09-07

09/09/2007 - TEMSE-TIELRODE (O)

Tielrode.4

 

Tielrode.5

 

Tielrode.6

Jori reed zijn wedstrijd in Temse-Tielrode waar 45 Nieuwelingen aan de start kwamen voor 65km wedstrijd.

Dit betekende dat er 9 maal de Ruisstraat (berg van Tielrode) moest beklommen worden.

2 renners konden halfweg wedstrijd ontsnappen uit het peleton en op 2 ronden van het einde konden nog 6 renners ontsnappen en 1 daarvan kwam maar net te kort aan de finish.

Het peleton spurtte voor de ere plaatsen en Jori kwam hier als 2de over de meet nadat er nog 1 renner met lichte voorsprong de over de streep kwam.

Jori eindigde zo op een 11de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 15 september te Brussel waar hij de afwachtingswedstrijd van Parijs - Brussel rijd.

Tielrode

Tielrode2

Aantal deelnemers: 45

1.  TOL ERICKDE WAARDRENNER01:38:00
2.  PIETERS AndresBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
3.  DE PAUW MorenoBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
4.  VAN STAEYEN KevinDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW:10
5.  HERREBAUT JeffreyBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
6.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
7.  PRINZIE AndreasKON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.  VAN DE MIEROOP SamEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.:19
9.  DEFAUW KenKSV DEERLIJK GAVERZICHT:27
10.  VAN DEN BRANDEN JasperKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.:45
11.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
12.  GOOSSENS KennyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
13.  HOONDERT PaulZRTC THEO MIDDELKAMP
14.  STALLAERT JoeriSTALLAERT CYCLING TEAM
15.  VERTONGHEN WillemBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
16.  SMET OlivierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
17.  STEYAERT MichielVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
18.  GOVAERT KennyJOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
19.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
20.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
21.  SARENS DaanBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
22.  VAN MEIRVENNE JanASFRA RACING TEAM
23.  MANNAERT NielsWK NOORD WEST BRABANT
24.  SMET StevenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
25.  HEYNDRICKX DavidWV ZEEUWS-VLAANDEREN
26.  

LINDEMANN Nigel

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
27.  MAES NickISOREX CYCLING TEAM
28.  DE LAMPER IgnaceAFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
29.  MEERSMAN RoyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
30.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
31.  AERTS JonasHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

Tielrode3

20:53 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.