19-08-07

19/08/2007 - GRAMMENE (O)

DSC00096

Jori reed zijn wedstrijd in Grammene waar 44 Nieuwelingen aan de start kwamen voor 10 ronden wedstrijd.

Halfweg wedstrijd Kozen een 6 tal renners voor een ontsnapping Jori zag het gebeuren en plaatste een demarage om aansluiting te krijgen met de kopgroep.

En even later kregen wij zo een kopgroep van 7 renners met daarin Jori en ook ploegmaat Jimmy Segers.

Zij konden de voorsprong uitbouwen tot max. 55 seconden.

Bij het ingaan van de laatste ronde kreeg 1 renner te maken met een lekke band en verdween uit de kopgroep.

De 6 gingen spurten voor de overwinning en bij het uitdraaien van de laatste bocht reed Jori op kop van de groep en moest er nog een 150 meter worden afgelegd.

Maar Jori kon niet standhouden tot op de streep en moest zich tevreden stellen met een 4de plaats in het klassement.

Ploegmaat Jimmy Segers eindigde hier op een 5 de plaats.

Jori rijd zijn volgende wedstrijd woensdag 22 augustus om 14u30 te Ruiselede.

DSC00101

 

DSC00102

Aantal deelnemers: 44
1.  VAN DER SIJPT MarnixHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND01:33:45
2.  HEERMAN ToiviISOREX CYCLING TEAM
3.  VANDENHOUDT WouterSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
5.  SEGERS JimmyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
6.  ACKE RobbyVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
7.  KOUWENBERGH BryanEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.1:00
8.  VAN LERBERGHE BertISOREX CYCLING TEAM1:35
9.  VAN COPPERNOLLE FrancescoISOREX CYCLING TEAM
10.  VAN DEN ABBEELE FlorisWIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
11.  DE VYLDER JonasDESCHACHT DOE HET ZELF
12.  COOMAN GianniKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
13.  NEIRYNCK KevinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
14.  DEVOLDERE BramTIELTSE RENNERSCLUB
15.  DANCKERS MaximEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
16.  DE BAENE TimKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
17.  BUYSSE LennertVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
18.  DE PAUW LorenzoVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
19.  BUYL StijnKSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN
20.  CAUCHIE ArneWIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
21.  VAN NEVEL MattiCYCLINGTEAM OOST-WEST
22.  DEPUYDT BrunoWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
23.  VANDEKERCKHOVE EnzoISOREX CYCLING TEAM
24.  TIMBREUR JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
25.  BOMBEKE DriesWIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE
26.  PONNET StefVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
27.  BALLEZ MAXIMME2:05
28.  DE KIMPE MatthiasABBS - WIELERJEUGDTEAM - LEDE
29.  CALLEWAERT PieterABBS - WIELERJEUGDTEAM - LEDE
30.  VANOVERBERGHE ArnoutKSV DEERLIJK GAVERZICHT
31.  VAN DEN BLEEKEN LennerdKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
32.  RIGOLLE AlexanderKSV DEERLIJK GAVERZICHT
33.  VAN DE VOORDE GauthierISOREX CYCLING TEAM
34.  COLMAN TovaniAFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
35.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
36.  MAES MatthiasKSV DEERLIJK GAVERZICHT

20:26 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.