22-07-07

22/07/2007 - ZELE (O)

 

Jori reed zijn 2de wedstrijd van het weekend in Zele (2 Daagse)

Hier kwamen 68 Nieuwelingen aan de start voor 65 km wedstrijd.

Hier werd weer stevig gekoerst.

Halfweg koers konden 2 renners wegglippen uit het peleton en steeds vooruit blijven rijden,daarachter ontsnapte 1 renner uit het peleton. 

Er konden nog 4 renners uit het peleton wegglippen en ook konden zij vooruit blijven.

Jori waagde in de laatste ronde alles of niets,hij reed in zijn eentje naar de 4 renners.

Hij kon goed aansluiten en bleef voorop,zo spurtte ze voor de 4e plaats en Jori werd 6e in het klassement.

Jori werd 4e in het 2 Daagse klassement.

Jori rijd zijn volgende wedstrijd op Woensdag 18/07 te ST.KATELIJNE WAVER om 15u.

 

Aantal deelnemers: 68

1.  

POELMAN Laurens

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

01:36:40

2.  

DE VYLDER Jonas

DESCHACHT DOE HET ZELF

 

3.  

RAEYMAEKERS Mattias

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN

:06

4.  

HERREBAUT Jeffrey

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN

:12

5.  

RAEYMAEKERS Niels

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

 

6.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

 

7.  

VAN CAUWENBERGHE Jens

VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

 

8.  

VAN AAKEN Rik

 

 

9.  

GOVAERT Kenny

JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM

:45

10.  

VERREGGHEN Mitchel

DE PEDAALRIDDERS

 

11.  

MOENS Didier

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

12.  

VAN DER SIJPT Marnix

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

13.  

VAN DEN ABBEELE Floris

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

 

14.  

VAN PUYENBROECK Kevin

LA BICYCLETTA

 

15.  

VAN HESE Stijn

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

16.  

SCHLESS Justin

RWC AHOY

 

17.  

DE SMET Kenny

KSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN

 

18.  

SMET Steven

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

19.  

CAUCHIE Arne

WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

 

20.  

D`HAESE Yannick

WIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE

 

21.  

OUDERMANS Sam

DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

 

22.  

BYTEBIER Sammy

K.V.C. DEINZE VZW

 

23.  

VAN DER VEKEN Timo

JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM

 

24.  

DE WILDE Joey

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

25.  

EYSKENS Dieter

DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

 

26.  

VAN BULCK Pieter

VAN DER VORST CYCLING TEAM DUFFEL

 

27.  

VAN GINNEKEN MICHAEL

WV BREDA KNOOPPUNT

 

28.  

DEFAUW Ken

KSV DEERLIJK GAVERZICHT

 

29.  

ROGGEMAN Joren

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

30.  

COPPENS JENS

WV BREDA KNOOPPUNT

 

31.  

VAN MEIRVENNE Jan

ASFRA RACING TEAM

 

32.  

WILS Kristof

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

 

33.  

COENEN Glenn

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN

 

34.  

STABIJ Alexander

KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

 

35.  

STERCKX Stijn

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

 

36.  

DE SMIT Joshua

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

37.  

DE LAMPER Ignace

AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

 

38.  

REMORY Michiel

ISOREX CYCLING TEAM

 

39.  

VAN DEN BRANDEN Jasper

KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

 

40.  

GOOSSENS Kenny

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

41.  

SMET Olivier

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

42.  

HULLAERT Jan

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

43.  

DOBBELAER Tom

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

44.  

AERTS Jonas

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

45.  

BRACKE Benjamin

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

19:37 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.