27-05-07

26/05/2007 - OOSTERZELE (O)

3

 

Jori reed zijn wedstrijd in Oosterzele waar maar liefst 111 Nieuwelingen aan de start kwamen voor 65 km wedstrijd.

Deze wedstrijd was tevens met een bijkomend klassement over de 2 dagen.

De 1ste dag verliep over 10 ronden van 6,4km.

Van in het begin van de wedstrijd werd er stevig tempo gereden met als gevolg dat er een pak renners moesten lossen uit het peleton.

Ook was in deze wedstrijd de regen van de partij met enkele valpartijen als gevolg.

Er waren een tal van aanvalspogingen maar deze werden telkens teniet gedaan door het jagende peleton.

Toch konden 2 renners bij het ingaan van de laatste ronde ontsnappen uit het peleton dat spurtte voor de ere plaatsen.

Jori eindigde hier op een verdiende 13de plaats in het klassement.

Nu uitkijken naar de 2de rit die maandag plaatst vind om 16u00.

Aantal deelnemers: 111
1.  HERREBAUT JeffreyBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN01:32:00
2.  VANSPEYBROECK TimBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
3.  POELMAN LaurensHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND:08
4.  CALLEBAUT CedricISOREX CYCLING TEAM:11
5.  STALLAERT JoeriSTALLAERT CYCLING TEAM
6.  VEKEMANS YannickJOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
7.  WYTINCK NielsAVIA CYCLING TEAM
8.  SCHOEP GlennKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9.  MERLIER TimISOREX CYCLING TEAM
10.  DE VYLDER JonasDESCHACHT DOE HET ZELF
11.  VANHEUVERSWIJN QuentinCYCLING TEAM WERVIK
12.  VAN LERBERGHE BertISOREX CYCLING TEAM
13.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
14.  RAEYMAEKERS NielsEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
15.  D`HAESE YannickWIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE
16.  DE BONDT BartWK NOORD WEST BRABANT
17.  LIEVENS MathiasKSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN
18.  LIEVENS NielsKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
19.  CAUCHIE ArneWIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
20.  VAN MINNEBRUGGEN BaldwinRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
21.  MOENS DidierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
22.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
23.  VANDEVYVER SiebenBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
24.  VAN DE WAETER SeanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
25.  DE MERLIER GiovanniRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
26.  VLAEMINCK JelleBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
27.  DE ROOSE AlexanderVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
28.  MANSI MarwenKON. SC STEEDS VOORAAN - KONTICH
29.  DE WOLF SimonBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
30.  GOVAERT KennyJOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
31.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
32.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
33.  DE VOS LucasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
34.  LAUWEREYS YannicKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
35.  MAES NickISOREX CYCLING TEAM
36.  VAN DE VOORDE GauthierISOREX CYCLING TEAM
37.  PLASSCHAERT JonasCYCLING TEAM PAJOT VZW
38.  VAN STAEYEN KevinDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
39.  SMET OlivierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
40.  VAN DER SIJPT MarnixHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
41.  DE DECKER BartVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
42.  MAUFROY MarijnDAIKIN CYCLING TEAM LIEDEKERKE VZW
43.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
44.  DE WEVER RinoBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
45.  DE CROOCK JelleKSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN
46.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
47.  HULLAERT JanHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
48.  GALLE ArneVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
49.  ROGGEMAN JorenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
50.  VAN MEIRVENNE JanASFRA RACING TEAM
51.  DE RIDDER GlennBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN
52.  DE PESSEMIER SwithinIMMO NLVK CYCLING TEAM
53.  MALFROID SvenKSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN
54.  VAN CAUWENBERGHE JensVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
55.  VAN HOLDERBEKE MathiasVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
56.  SAELENS AndresKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
57.  VAN COTTHEM TomVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
58.  VAN DE VELDE ValentijnCYCLINGTEAM OOST-WEST
59.  LAMMENS LaudelinoCYCLINGTEAM OOST-WEST
60.  LOWE THOMAS
61.  VAN BREUSSEGEM EliasVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
62.  BEERNAERT WouterVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
63.  VAN WAEYENBERG MaximeBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
64.  VAN HEGHE JonasWIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
65.  STEYAERT MichielVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
66.  PONNET StefVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
67.  DE MEYERE MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
68.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
69.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
70.  CALLEBAUT KevinIMMO NLVK CYCLING TEAM
71.  HEERMAN ToiviISOREX CYCLING TEAM
72.  DENYS GeoffreyJOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
73.  ADAMS JensKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
74.  DEPYPERE DylanKSV DEERLIJK GAVERZICHT
75.  BUTZEN JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
76.  VAN SCHEPDAEL PieterBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
77.  NAESSENS KennyKSV DEERLIJK GAVERZICHT
78.  BUYL StijnKSC DENDERSTREEK LABIEKESVRIENDEN
79.  SLUYS AnthonyROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
80.  BOMBEKE DriesWIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE
81.  CASTELEYN GilJONGE RAKKERS VOLLEZELE
82.  AMANT JensKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
83.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
84.  VAN DER GINST BramCYCLINGTEAM OOST-WEST
85.  EYLENBOSCH SanderBIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
86.  MAES MatthiasKSV DEERLIJK GAVERZICHT
87.  DE VALCK NicolasISOREX CYCLING TEAM
88.  VAN HYFTE TomVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
89.  GIJZEL RoyZRTC THEO MIDDELKAMP
90.  DE BOCK VincentASFRA RACING TEAM
91.  BONNAERENS NickHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
92.  DE SMIT JoshuaHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
93.  DUJARDIN PerryASFRA RACING TEAM
94.  HEIRMAN JonasHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
95.  VANDE WATER Alexandre BIANCHI - DUVEL - CATA BIKES
96.  BRAEM ThibaultSAF ZEISSENG
98.  PRATHUM WuthipongCYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
99.  BOLLE AndyRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
100.  MERCIE YanaikaISOREX CYCLING TEAM
101.  VERHULST QuenellWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
102.  VERLEYEN JensWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
103.  MOERMAN SamASFRA RACING TEAM
104.  WELLEKENS RutgerVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

11:52 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

De commentaren zijn gesloten.