30-06-08

Verslag - Denderhoutem

17de plaats voor Jori te Denderhoutem

Jori reed zijn wedstrijd in Denderhoutem waar maar liefst 114 Juniores aan de start kwamen.

Van in het begin van de wedstrijd kozen 2 renners voor de aanval en zij kregen een maximale voorsprong van 1 minuut.

Halfweg wedstrijd konden een 12 tal renners waaronder ook Jori de aansluiting maken met de leiders.

Maar een paar ronden later spatte de kopgroep uit elkaar,Jori bleef attent koersen maar kon niet mee glippen met een 8 tal renners.

Even later kwamen nog een paar renners aansluiten maar zij konden geen aansluiting meer maken bij de leiders.

Jori moest tenslotte spurten voor de 14 de plaats,maar kwam als 4 de over de meet en eindigde op een 17 de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd zal plaats vinden op zaterdag 5 & zondag 6 juli om 15u00 te Sint-Gillis-Waas -`T Kalf.

ALLE SUPPORTERS OP POST!!!

20:39 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

28-06-08

Uitslag - Denderhoutem

Aantal deelnemers: 114
1.  DE JONGHE KevinEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.02:30:19
2.  VERTOMMEN SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.:05
3.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES1:05
4.  DE SMET GeryKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5.  DIELEMAN MichielAVIA CYCLING TEAM
6.  VAN KEIRSBULCK GuillaumeAVIA CYCLING TEAM1:30
7.  VANSPEYBROECK TimBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
8.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM
9.  MARTEIN JonyKVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE2:00
10.  DERILLE MichaelISOREX CYCLING TEAM
11.  DE TROYER TimKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
12.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM
13.  VAN TITTELBOOM FrederikKSC DENDERSTREEK LABIEKES
14.  COBBAERT RobbyJWM SPORTIEF2:28
15.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
16.  HEYNDRICKX JeremyKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
17.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
18.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
19.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
20.  JACOBS MathiasTHOMPSON CYCLING TEAM
21.  KRAUSS LaurentGKV CYCLING TEAM
22.  MERTENS JensKSC DENDERSTREEK LABIEKES
23.  VANSIELEGHEM TimAVIA CYCLING TEAM
24.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
25.  BOHEZ SvenKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
26.  RIGAUX LewisVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
27.  BAEYENS TommyKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
28.  BAEYENS GertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
29.  STENUIT ROBINGKC CYCLING TEAM
30.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS

21:52 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

Foto's - Denderhoutem

Jori-Denderhoutem_003

Jori-Denderhoutem_004

Jori-Denderhoutem_005

Jori-Denderhoutem_006

Jori-Denderhoutem_010

Jori-Denderhoutem_011

Jori-Denderhoutem_012

Jori-Denderhoutem_016

Jori-Denderhoutem_018

Jori-Denderhoutem_021

Jori-Denderhoutem_022

Jori-Denderhoutem_023

Jori-Denderhoutem_029

Jori-Denderhoutem_034

Jori-Denderhoutem_035

Jori-Denderhoutem_041

Jori-Denderhoutem_048

Jori-Denderhoutem_050

Jori-Denderhoutem_051

Jori-Denderhoutem_052

Jori-Denderhoutem_054

Jori-Denderhoutem_055

Jori-Denderhoutem_056

Jori-Denderhoutem_057

Jori-Denderhoutem_058

Jori-Denderhoutem_059

Jori-Denderhoutem_060

Jori-Denderhoutem_063

Jori-Denderhoutem_064

 

 

21:49 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

25-06-08

28/06/2008 - DENDERHOUTEM (O)

Jori rijd zijn volgende wedstrijd op zaterdag 28 juni om 15u00 te DENDERHOUTEM

1.14.3 Juniores - Open omloop 

Duur/afstand:98 km - 14 x 7 km 
 
Inschrijving:  Cafe Welkom Back, Dorp 1

Start - 15:00 

Kleedkamers:  Cafe Welkom Back, Dorp 1 

Individuele prijzen:  608 EUR 
 
Telefoonnr. organisator:  0473525964 

19:45 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

23-06-08

Verslag - Grammene

19de plaats voor Jori te Grammene

Jori reed zijn wedstrijd in Grammene waar 62 Juniores aan de start kwamen.

2 weken geleden kampte Jori met flinke hoestbuien en deze bleven maar duren zodat Jori terug zijn dokter moest opzoeken.

Het resultaat was dat Jori 1 week antibiotica moest innemen.

In de wedstrijd stond er een stevige windbries en dat maakte het bijzonder zwaar.

Een 11 tal renners konden al vroeg ontsnappen en kleurde de finale en even later gingen nog 4 renners in de achtervolging.

Voor Jori was het overleven in het peleton maar toch kon hij halfweg wedstrijd met een 9 tal renners in de achtervolging gaan.

Uiteindelijk spurtte Jori nog voor de ere plaatsen en moest zich tevreden stellen met een 19 de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 28 juni om 15u00 te Denderhoutem.      

20:32 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

22-06-08

Uitslag - Grammene

Aantal deelnemers: 62
1.  D`HAEMERS JasonD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM02:02:00
2.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
3.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM
4.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
6.  VANSPEYBROECK TimBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW:24
7.  IMPE JasperTIELTSE RENNERSCLUB:33
8.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
9.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.1:05
10.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE1:30
11.  VAN COUTER SteinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE5:00
12.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
13.  VAN COPPERNOLLE FrancescoISOREX CYCLING TEAM
14.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM
15.  DE SMET KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
16.  VANVEERDEGHEM GielKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
17.  COBBAERT RobbyJWM SPORTIEF
18.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
19.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
20.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
21.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES
22.  SPIESSENS KennyTIELTSE RENNERSCLUB
23.  MARTENS StanD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
24.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
25.  LIEVENS MathiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
26.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
27.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
28.  HUYVAERT FrederiqueWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
29.  BAEYENS GertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
30.  ENGELS LodeVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

20:34 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

Foto's - Grammene

Jori-Grammene_001

Jori-Grammene_002

Jori-Grammene_003

Jori-Grammene_005

Jori-Grammene_007

Jori-Grammene_008

Jori-Grammene_010

Jori-Grammene_011

Jori-Grammene_012

Jori-Grammene_017

Jori-Grammene_018

Jori-Grammene_019

Jori-Grammene_023

Jori-Grammene_027

Jori-Grammene_029

Jori-Grammene_030

Jori-Grammene_031

Jori-Grammene_032

Jori-Grammene_033

Jori-Grammene_036

Jori-Grammene_037

Jori-Grammene_038

Jori-Grammene_039

Jori-Grammene_040

Jori-Grammene_041

Jori-Grammene_043

 

19:02 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

18-06-08

22/06/2008 - GRAMMENE (O)

Jori rijd zijn volgende wedstrijd op zondag 22 juni om 15u00 te GRAMMENE

1.14.3 Juniores - Open omloop 

Duur/afstand:83 km - 23 x 3,6 km 

Inschrijving:  Cafe De Mandel, Oude Heirbaan 72

Start -15:00
 
Kleedkamers:  Voetbalkantine, Brugstraat 

Individuele prijzen:  447 EUR 
   
Telefoonnr. organisator:  0472842262
 

20:58 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

15-06-08

14/06/2008 - BEIGEM (VB)

16de plaats voor Jori te Beigem

Jori reed zijn wedstrijd tussen de examens door te Beigem bij Grimbergen.

Er kwamen 59 Juniores aan de start voor 14 ronden wedstrijd.

Ook was in deze wedstrijd de regen weer van de partij en dat zorgde voor enkele valpartijen.

Na enkele ronde's wedstrijd konden 3 renners ontsnappen uit het peleton,maar deze werden even later terug gegrepen.

Op 5 ronden van het einde konden 6 renners wegspringen en deze werden na een reactie van een 5 tal waaronder ook Jori niet meer terug gergrepen.

De 5 achtervolgers werden even later bijgehaald door het peleton en spurtte voor de ere plaatsen.

Jori eindigde uiteindelijk op een 16 de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 22 juni om 15u00 te Grammene.

20:08 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

Foto's - Beigem

Grimbergen_004

Grimbergen_006

Grimbergen_007

Grimbergen_010

Grimbergen_011

Grimbergen_012

Grimbergen_017

Grimbergen_018

Grimbergen_019

Grimbergen_032

Grimbergen_033

Grimbergen_036

Grimbergen_037

Grimbergen_040

Grimbergen_041

Grimbergen_042

Grimbergen_043

Grimbergen_056

Grimbergen_059

Grimbergen_060

Grimbergen_061

Grimbergen_068

Grimbergen_069

 

19:28 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

08-06-08

07/06/2008 - BELSELE (O)

14de plaats voor Jori te Belsele

Jori reed zijn wedstrijd te Belsele waar 58 Juniores aan de start kwamen voor 14 ronden wedstrijd.

In de 3de ronde gingen er 6 renners vandoor waaronder ook Jori.

Zij konden een maximale voorsprong van 30 seconden uitbouwen maar 4 ronden later kon het peleton terugkeren.

Op 3 ronde van het einde gingen er 10 renners vandoor en konden standhouden tot de finish.

Even later sprongen nog 2 renners weg uit het peleton en deze kregen even later nog het gezelschap van 2 renners waaronder ook Jori.

Zij spurtte voor de 11 de plaats,Jori kon echter niets meer forceren en eindigde op een 14 de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 14 juni om 13u30 te Grimbergen-Beigem.

Aantal deelnemers: 58
1.  STALLAERT JoeriTHOMPSON CYCLING TEAM01:52:00
2.  DE MEYERE SvenD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
3.  SPELEERS LanderCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
4.  MOLLEN KevinCYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
5.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM
6.  VAN DER STOCK DieterHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
7.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
8.  GIESBERTS StevenKON. BALEN B.C. V.Z.W.
9.  GOOSSENS KennyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
10.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
11.  CASIER ArneKON. BALEN B.C. V.Z.W.:10
12.  DE RIDDER GlennKSC DENDERSTREEK LABIEKES
13.  MEERSMANS JensTHOMPSON CYCLING TEAM
14.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15.  SCHRANS MaartenVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE:55
16.  DE BONDT BartTHOMPSON CYCLING TEAM
17.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
18.  VAN HESE StijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
19.  SIJNESAEL YANNICKTHOMPSON CYCLING
20.  VAN DER GINST BramCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
21.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN1:05
22.  DE BOCK DaanWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
23.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN1:43
24.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
25.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
26.  FONTEYNE SvenLA BICYCLETTA
27.  VAN CAUWENBERGHE KenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
28.  LAMMENS LaudelinoJWM SPORTIEF
29.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
30.  VAN LANDEGHEM JensV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
31.  DE RYCK JoeriKSC DENDERSTREEK LABIEKES
32.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
33.  TAVEIRNE EmmanuelKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
34.  MICHILS TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
35.  FRANSSENS MickyKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
36.  IMPE JasperTIELTSE RENNERSCLUB
37.  PIETERS NandoLA BICYCLETTA
38.  SMET BjornHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
39.  POPELIER JeroenWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
40.  VERSTRAETEN FilipKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
41.  DE VREESE BenzHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
42.  HEYNDRICKX LesleyKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
43.  UYTDEWILLIGEN IngmarKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
44.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
45.  MEERSMAN RoyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
46.  WIJNACKER StijnWV ZEEUWS VL
47.  SMET StevenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

Jori-Belsele_001

Jori-Belsele_003

Jori-Belsele_005

Jori-Belsele_006

Jori-Belsele_009

Jori-Belsele_011

Jori-Belsele_013

Jori-Belsele_014

Jori-Belsele_018

Jori-Belsele_019

Jori-Belsele_026

Jori-Belsele_027

Jori-Belsele_032

Jori-Belsele_033

Jori-Belsele_037

Jori-Belsele_038

Jori-Belsele_049

Jori-Belsele_050

Jori-Belsele_051

Jori-Belsele_052

Jori-Belsele_054

Jori-Belsele_055

Jori-Belsele_056

Jori-Belsele_057

Jori-Belsele_061

Jori-Belsele_062

13:41 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

02-06-08

01/06/2008 - DAKNAM-LOKEREN (O)

19de plaats voor Jori te Daknam

Omdat Jori niet geselecteerd was voor het BK te Temse reed Jori zijn wedstrijd te Daknam.

Daar kwamen 89 juniores aan de start voor 97km wedstrijd.

Jori voelde zich de laatste 2 dagen niet al te best,flinke hoestbuien konden Jori toch niet tegen houden te gaan koersen.

Na 4 ronde wedstrijd konden een 16 tal renners ontsnappen uit het peleton maar deze werden enkele ronde's later  terug gegrepen door het peleton.

 Later kregen wij nog enkele aanvallen,maar alles kwam terug samen.

Op 4 ronde van het einde konden toch 2 renners ontsnappen,Jori zat echter in het overgebleven peleton dat spurtte voor de ereplaatsen en eindigde op een 19de plaats.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 7 juni te Belsele om 14u00.

Aantal deelnemers: 89
1.  VAN GOETHEM BRIANBODYSOL LOTTO CT MENEN02:17:00
2.  PERRETT JOSEPHGLENDENE CC/BIKE TRAX
3.  VINGERLING MICHAELPRC DELTA:24
4.  MEADOWS TobyTEAM CORRIDORI
5.  VAN DEN BRANDE SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
6.  DENUTTE AndresC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
7.  NIEUWDORP NICKZRTC THEO MIDDELKAMP
8.  HUYVAERT FrederiqueWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9.  GODDAERT JoeriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
10.  D`HAESE YannickCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
11.  HAERTJENS DavidKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
12.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
13.  VAN DER STOCK DieterHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
14.  GELENS RALPHDRC DE MOL
15.  DE SMET KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
16.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
17.  HEERMAN ToiviISOREX CYCLING TEAM
18.  EVERSDIJK NICKZRTC THEO MIDDELKAMP
19.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
20.  KESTELEYN MaartenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
21.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
22.  VERWULGEN ManuelD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
23.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
24.  VAN DEN HEEDE YentlISOREX CYCLING TEAM
25.  VAN DE VELDE RICKWV ZEEUWS VLAANDEREN
26.  HOUFFLIJN KennethK.V.C. DEINZE VZW
27.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
28.  PHILIPS ChristopheJONGE RENNERS ROESELARE
29.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
30.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
31.  DE KORT BRAMWV DE JONGE RENNER
32.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
33.  DHAEZE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
34.  CALLEBAUT KevinIMMO NLVK CYCLING TEAM
35.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
36.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
37.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
38.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
39.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
40.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
41.  VAN UYTVANGE SamISOREX CYCLING TEAM
42.  GOOSSENS KennyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
43.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
44.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
45.  VERHELLEN JurgenKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
46.  DE SUTTER MaximeHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
47.  VANNESTE SanderC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
48.  DE WAELE AlessandroTIELTSE RENNERSCLUB
49.  MICHILS TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
50.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
51.  OPSOMER ArneASFRA RACING TEAM
52.  DE MULDER GregoryWIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF
53.  DE LAMPER IgnaceIMMO NLVK CYCLING TEAM

 

Daknam-Lokeren%20001

Daknam-Lokeren%20008

Daknam-Lokeren%20009

Daknam-Lokeren%20032

Daknam-Lokeren%20033

Daknam-Lokeren%20034

Daknam-Lokeren%20035

Daknam-Lokeren%20036

Daknam-Lokeren%20041

Daknam-Lokeren%20042

Daknam-Lokeren%20043

Daknam-Lokeren%20044

Daknam-Lokeren%20045

Daknam-Lokeren%20049

Daknam-Lokeren%20050

Daknam-Lokeren%20051

Daknam-Lokeren%20058

Daknam-Lokeren%20059

Daknam-Lokeren%20072

Daknam-Lokeren%20073

Daknam-Lokeren%20074

Daknam-Lokeren%20075

Daknam-Lokeren%20085

Daknam-Lokeren%20086

Daknam-Lokeren%20091

Daknam-Lokeren%20092

Daknam-Lokeren%20102

Daknam-Lokeren%20103

Daknam-Lokeren%20104

Daknam-Lokeren%20112

Daknam-Lokeren%20113

Daknam-Lokeren%20128

Daknam-Lokeren%20129

Daknam-Lokeren%20132

 

17:41 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

26-05-08

24/05/2008 - WAASMUNSTER (O)

14de plaats voor Jori te Waasmunster

Jori reed zijn wedstrijd te Waasmunster waar 70 Juniores aan de start kwamen voor 95km wedstrijd.

Halfweg wedstrijd sprongen 2 renners weg en even later konden nog 13 renners waaronder ook Jori de aansluiting maken met de kopgroep.

Op een paar ronden van het einde konden nog 5 renners aansluiten en op dat moment gingen er 5 vandoor en reden de finale.

Jori spurtte even later voor de ereplaatsen en eindigde op een 14de plaats.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 1 juni te Daknam-Lokeren.

Aantal deelnemers: 70
1.  HOFLAND MORENOWILLEBRORDNE02:19:20
2.  VEREECKEN NicolasKON. BALEN B.C. V.Z.W.
3.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM
4.  VAN DEN BULCK JeffryKON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.  DIELEMAN MichielAVIA CYCLING TEAM:10
6.  SWINNEN StefWSC HAND IN HAND BAAL:13
7.  VAN LEIJEN STEVENTWC TEMPO:16
8.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN:25
9.  OERLEMANS RubenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
10.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
11.  VERVLOET MichDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
12.  KLEINLOOG TIMTEMPO VELDHOVEN
13.  GODDAERT JoeriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
14.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
16.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
17.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
18.  LANGERAK THOMASTEMPO -BMV
19.  VAN CAUWENBERGHE ChristopheVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
20.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
21.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN:39
22.  JUMELET MICHIELMIDDELKAP1:15
23.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
24.  COOREMAN StijnWK NOORD WEST BRABANT1:50
25.  MARTENS ArjenZEEUWS VLAANDEREN
26.  VAN DER STOCK DieterHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
27.  DE LAMPER IgnaceIMMO NLVK CYCLING TEAM2:10
28.  PIETERS AndresKSC DENDERSTREEK LABIEKES
29.  SCHAERLAEKEN StijnVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
30.  FONTEYNE SvenLA BICYCLETTA
31.  DE PAUW LorenzoK.V.C. DEINZE VZW
32.  ANTONISSEN HansKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
33.  VAN DEN WYNGAERT GregoryWSC HAND IN HAND BAAL
34.  VERGEYLEN TimothyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
35.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
36.  VERBOVEN NielsK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
37.  VAN GEYTE StijnISOREX CYCLING TEAM
38.  CLAESSENS DieterKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
39.  CALLEBAUT KevinIMMO NLVK CYCLING TEAM
40.  VERHEYEN JonasKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
41.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
42.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
43.  DELATTRE ArnaudVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
44.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
45.  DANCKERS MaximEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
46.  VANDEVOORDE DiorC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
47.  TANGHE ThomasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
48.  KOLK THOMASRTC DE HOEKSE RENNERS
49.  VAN QUAETHEM KrisVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
50.  DE BOCK DaanWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
51.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
52.  SMET BjornHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

Waasmunster_001

Waasmunster_002

Waasmunster_012

Waasmunster_013

Waasmunster_014

Waasmunster_021

Waasmunster_022

Waasmunster_023

Waasmunster_031

Waasmunster_032

Waasmunster_033

Waasmunster_050

Waasmunster_051

Waasmunster_052

Waasmunster_060

Waasmunster_061

Waasmunster_062

Waasmunster_069

Waasmunster_070

Waasmunster_071

Waasmunster_102

Waasmunster_103

Waasmunster_104

Waasmunster_112

Waasmunster_113

Waasmunster_114

Waasmunster_122

Waasmunster_123

21:31 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

19-05-08

18/05/2008 - WOUBRECHTEGEM (O)

60ste plaats voor Jori in Provinciaal Kampioenschap te Woubrechtegem

Jori startte zoals al zijn ploegmaten van Hoop Op Zegen in Woubrechtegem waar het Provinciaal Kampioenschap plaats vond van Oost Vlaanderen.

Er kwamen 210 Juniores aan de start,zowel 1ste als 2de jaars voor 11ronden of een totale afstand van 124km en dit op een golvend parcour.

Al snel kwamen er aanvallen van enkele renners en na 3ronden wedstrijd kregen wij een kopgroep van 10 renners die een mooie voorsprong bij elkaar fietste.

Jori kon echter nooit iets forceren maar was wel steeds vooraan in het peleton op te merken.

Uiteindelijk eindigde Jori op een 60ste plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 24 mei om 14u00 te Waasmunster.

Aantal deelnemers: 210
1.  BOSSAER GatienISOREX CYCLING TEAM02:59:24
2.  BEATSE DriesVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
3.  VANSPEYBROECK TimBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW:06
4.  VERHAMME SimonAVIA CYCLING TEAM:20
5.  VAN CANNEGEM KennyBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW:27
6.  LAUWEREYS GertjanKEUKENS REDANT CYCLING TEAM:30
7.  MERTENS JensKSC DENDERSTREEK LABIEKES
8.  VAN HOECKE GijsKSC DENDERSTREEK LABIEKES
9.  DE MEYERE SvenD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
10.  VAN TITTELBOOM FrederikKSC DENDERSTREEK LABIEKES
11.  VERHAEGEN SorenISOREX CYCLING TEAM
12.  DE KEUKELAERE SvenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE":38
13.  WYTINCK NielsAVIA CYCLING TEAM
14.  VEREECKEN NicolasKON. BALEN B.C. V.Z.W.
15.  STALLAERT JoeriTHOMPSON CYCLING TEAM
16.  HAERTJENS DavidKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
17.  VAN COPPERNOLLE FrancescoISOREX CYCLING TEAM
18.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM
19.  DE TROYER TimKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
20.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM
21.  DESMET JeroenKSC DENDERSTREEK LABIEKES
22.  NECKEBROECK SvenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
23.  DE SMET GeryKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
24.  D`HAEMERS JasonD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
25.  VANNEVEL DriesAVIA CYCLING TEAM
26.  CALLEBAUT CedricISOREX CYCLING TEAM
27.  HEERMAN ToiviISOREX CYCLING TEAM
28.  LAUREYNS RobinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
29.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
30.  BILLEMON SamKSC DENDERSTREEK LABIEKES
31.  DIELEMAN MichielAVIA CYCLING TEAM
32.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
33.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM:58
34.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW1:00
35.  DE PROFT MichielTHOMPSON CYCLING TEAM
36.  VAN BAEVEGHEM OlivierKSC DENDERSTREEK LABIEKES
37.  VERWULGEN ManuelD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
38.  BAEYENS TommyKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
39.  TÖPKE FrederikJONGE RAKKERS VOLLEZELE1:03
40.  RIGAUX LewisVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"1:08
41.  COPPENS MatthiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
42.  SCHRANS MaartenVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
43.  SCHOEP GlennKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
44.  DE ROOSE AlexanderVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
45.  VAN DEN BOSSCHE HendrikKON. BALEN B.C. V.Z.W.
46.  GALENS StevenISOREX CYCLING TEAM
47.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
48.  COUCKE LaurensKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
49.  PIETERS AndresKSC DENDERSTREEK LABIEKES
50.  KESTELEYN MaartenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
51.  WILLEMS ChristopheCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
52.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
53.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES
54.  VAN DEN ABEELE ArnaudAFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
55.  DE BONDT BartTHOMPSON CYCLING TEAM
56.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
57.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
58.  POPPE RutgerWK NOORD WEST BRABANT
59.  DE RIDDER GlennKSC DENDERSTREEK LABIEKES
60.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
61.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
62.  DE RYCK JoeriKSC DENDERSTREEK LABIEKES
63.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
64.  VAN CAUWENBERGHE KenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
65.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
66.  DERILLE MichaelISOREX CYCLING TEAM
67.  GODDAERT JoeriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
68.  VANVEERDEGHEM GielKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
69.  VAN ASBROECK TomVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
70.  VAN DE VYVER DieterTHOMPSON CYCLING TEAM
71.  VAN LANDEGHEM JensV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
72.  VAN GEYTE StijnISOREX CYCLING TEAM
73.  VEKEMANS YannickJONGE RAKKERS VOLLEZELE
74.  WILLEMS BenjaminD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
75.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
76.  DE MULDER GregoryWIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF
77.  DE MESMAEKER KevinISOREX CYCLING TEAM
78.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
79.  VERMASSEN ThomasRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
80.  MALFROID SvenKSC DENDERSTREEK LABIEKES
81.  VETSUYPENS MatthiasKSC DENDERSTREEK LABIEKES
82.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
83.  VAN HESE StijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
84.  GALLE ArneVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
85.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
86.  VERGEYLEN TimothyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
87.  MARIEN KennethKSC DENDERSTREEK LABIEKES
88.  DE SUTTER MaximeHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
89.  VAN OVERMEIRE JakeASFRA RACING TEAM
90.  DE SMET KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
91.  HERSSENS JonathanRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
92.  D`HAESE YannickCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
93.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
94.  DE DECKER BartVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
95.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
96.  WATTEZ MichielTHOMPSON CYCLING TEAM
97.  VERMANG RubenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
98.  VAN MAELZAEKE DriesASFRA RACING TEAM
99.  SPELEERS LanderCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
100.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
101.  HOUFFLIJN KennethK.V.C. DEINZE VZW
102.  VAN DER STOCK DieterHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
103.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
104.  VAN QUAETHEM KrisVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
105.  DE KIMPE MatthiasCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
106.  SCHUDDINCK JeroenVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
107.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
108.  VAN VYNCKT TristanKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
109.  BAEYENS GertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
110.  BACKAERT FrederikVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
111.  MOENS DidierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
112.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
113.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
114.  DE PAUW LorenzoK.V.C. DEINZE VZW
115.  VAN COUTER SteinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
116.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
117.  CALLEBAUT KevinIMMO NLVK CYCLING TEAM
118.  DOCLO GrimVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
119.  NEIRYNCK KevinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
120.  DE LAMPER IgnaceIMMO NLVK CYCLING TEAM
121.  PONNET StefVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
122.  POLS ThibautVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
123.  VAN UYTVANGE SamISOREX CYCLING TEAM
124.  MATTHYS JoachimD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
125.  VANHOUTTE JanCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
126.  RUBBENS WouterPERVELO RACE TO VICTORY TEAM
127.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
128.  DURINCK SeanHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
129.  DE PAUW MorenoKSC DENDERSTREEK LABIEKES
130.  DEHANDSCHUTTER EvertHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
131.  COBBAERT RobbyJWM SPORTIEF
132.  MICHILS TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
133.  DE BOEY JonasWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
134.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
135.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
136.  DE PAEPE PieterKSC DENDERSTREEK LABIEKES
137.  DUJARDIN PerryASFRA RACING TEAM
138.  ENGELS LodeVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
139.  SCHEIRE RubenISOREX CYCLING TEAM
140.  DHAEZE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
141.  VAN CAUWENBERGHE ChristopheVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
142.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
143.  DEWULF KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
144.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
145.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
146.  PUT GregoryVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
147.  GODDAERT SanderKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
148.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"1:42
149.  VAN DE VELDE ValentijnJWM SPORTIEF1:49
150.  VAN DE VIJVER JeroenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:15
151.  VAN DAMME CédricKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW2:28
152.  VAN GYSEGEM NielsIMMO NLVK CYCLING TEAM3:04
153.  VERNAET OlivierISOREX CYCLING TEAM6:40
154.  SMET BjornHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
155.  LAMMENS LaudelinoJWM SPORTIEF

 

Woubrechtegem_081

Woubrechtegem_094

Woubrechtegem_095

Woubrechtegem_096

Woubrechtegem_097

Woubrechtegem_101

Woubrechtegem_102

Woubrechtegem_103

Woubrechtegem_104

Woubrechtegem_105

22:06 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

12-05-08

12/05/2008 - NEVELE (O)

4de plaats voor Jori te Nevele

Op Pinkstermaandag trok Jori naar Nevele waar 52 Juniores aan de start kwamen voor 80km wedstrijd.

Al vroeg in de wedstrijd gingen er 5 renners van door.

Een paar ronde later reageerde nog een 5 tal waaronder ook Jori maar zij werden terug gegrepen door het peleton.

Kort daarop probeerde weer een 5 tal te ontsnappen en weer was Jori bij deze achtervolgers aanwezig.

Zij konden even later de aansluiting maken bij de koplopers en zo kregen wij een kopgroep van 10 renners die een mooie voorsprong bij elkaar fietste.

De 10 vluchters bleven voorop en spurtte voor de overwinning Jori kwam als 4de over de meet en kon zo het Pinksterweekend afsluiten met 2 top 4 plaatsen.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 18 mei te Woubrechtegem waar het Provinciaal Kampioenschap wordt gereden.

Aantal deelnemers: 52
1.  STALLAERT JoeriTHOMPSON CYCLING TEAM01:58:00
2.  HAERTJENS DavidKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
4.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
5.  HERSSENS JonathanRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
6.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
8.  MICHILS TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
9.  DENYS GeoffreyVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
10.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
11.  MOENS DidierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:00
12.  VAN COPPERNOLLE FrancescoISOREX CYCLING TEAM2:08
13.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
14.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
15.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
16.  HEERMAN ToiviISOREX CYCLING TEAM
17.  DE SUTTER MaximeHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
18.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES
19.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
20.  VAN DER GINST BramCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
21.  VAN HESE StijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
22.  MEERSMAN RoyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
23.  DELATTRE ArnaudVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
24.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
25.  ELEBAUT MatthiasVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
26.  VAN DEN HEEDE YentlISOREX CYCLING TEAM
27.  VAN NEVEL MattiWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
28.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
29.  STEYAERT MichielKLAIPEDA
30.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
31.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
32.  LERMINEZ MathieuTIELTSE RENNERSCLUB
33.  CASTELEYN GilJONGE RAKKERS VOLLEZELE
34.  MERTENS KevinRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
35.  VAN DE VIJVER JeroenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
36.  HEYNDRICKX LesleyKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
37.  DE LAMPER IgnaceIMMO NLVK CYCLING TEAM
38.  KOETS FolkertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
39.  VERHAEGEN BenK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
40.  BLOIS JonathanVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
41.  BONTINCK JensRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
42.  STEVENS JorgVELOSPORT REIGERLO BEERNEM VZW
43.  SCHOONJANS RobbrechtRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
44.  OOSTERLYNCK NielsRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
45.  DEGEZELLE Giel-JanISOREX CYCLING TEAM
46.  BOLSSENS DeanKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.


Nevele_004

Nevele_005

Nevele_011

Nevele_012

Nevele_016

Nevele_017

Nevele_041

Nevele_042

Nevele_043

Nevele_044

Nevele_045

Nevele_050

Nevele_051

Nevele_052

Nevele_053

Nevele_054

Nevele_055

Nevele_056

Nevele_057

Nevele_081

Nevele_097

Nevele_098

Nevele_008

20:27 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

11-05-08

10/05/2008 - KIELDRECHT (O)

4de plaats voor Jori te Kieldrecht

Er kwamen 63 Juniores aan de start en er moest in totaal 95km worden afgelegd en dit in zeer warme omstandigheden,veel drinken was dus de bootschap.(ook voor de supporters)

Al rap in de wedstrijd kregen wij een aanval van een paar renners,halfweg koers bleef er nog eentje van over en even later konden nog 3 renners aansluiten bij de koploper.

1 moest echter de kopgroep laten gaan en zo reden de 3 de finale.

Het peleton was mede de wind fel uit elkaar gebrokkeld.

Jori probeerde met een groepje van 4 naar de koplopers te rijden maar zij bleven hangen tot op 20seconden.

En zo werden zij even later terug gegrepen door het overgebleven peleton.

Bij het ingaan van de laatste ronde ging Jori er met nog 3 renners vandoor en was het spurten voor de 4de plaats.

Jori plaatste zich uitstekend en kwam op het juiste moment uit het wiel en kon zo de 4de plaats bemachtigen.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op maandag 12 mei om 15u00 te Nevele.

Aantal deelnemers: 63

1.  

GRESNIGT ALEX

MIDELKAMP

02:19:00

2.  

VAN GOETHEM BRIAN

BODYSOL LOTTO CT MENEN

3.  

DE RIDDER Glenn

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

4.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

:17

5.  

VAN NOORDEN Youri

ZRTC THEO MIDDELKAMP

6.  

EVERSDIJK NICK

theo middelkamp²

7.  

VLEUGEL RAMON

THEO MIDDELKAMP

8.  

HERSSENS Jonathan

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

:30

9.  

VAN DEN BRANDEN Jasper

KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

10.  

VAN TRIJP Jurgen

AVIA CYCLING TEAM

11.  

DE FAUW Ken

DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

12.  

SCHAERLAEKEN Stijn

VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE

13.  

VERHULST Tom

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

14.  

FRANKEN Marc

KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

15.  

PRESENT Davy

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

1:00

16.  

DE WILDE Joey

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

17.  

MARIEN Kenneth

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

18.  

DOBBELAER Tom

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

19.  

OELBRANDT Pieter

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

20.  

VAN STEIN CALLENFELS JURGEN

WV DE JONGE RENNER

21.  

VAN DROOGENBROECK Carlo

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

22.  

WIJNACKER Stijn

WV ZEEUWS VL

23.  

CLAES Michael

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

24.  

WINKEL JOOST

MIDDELKAMP

6:00

25.  

VAN DEN VONDER Stef

ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW

26.  

DE WINTER Peter

ZRTC THEO MIDDELKAMP

27.  

VAN SCHEPDAEL Pieter

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

28.  

VOS Karl

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

29.  

VAN HESE Stijn

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

30.  

VAN DEN HOVEN Jeffrey

WV de Jonge Renner

31.  

VAN DE VELDE RICK

WV ZEEUWS VLAANDEREN

32.  

DE MEYER Berten

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

33.  

SMET Steven

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

34.  

VAN DE MIEROOP Sam

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

35.  

VAN PUYENBROECK Kevin

LA BICYCLETTA

36.  

VAN OVERMEIRE Kevin

WSC HAND IN HAND BAAL

Kieldrecht_009

Kieldrecht_010

Kieldrecht_026

Kieldrecht_027

Kieldrecht_040

Kieldrecht_041

Kieldrecht_042

Kieldrecht_096

Kieldrecht_097

Kieldrecht_098

Kieldrecht_099

Kieldrecht_115

Kieldrecht_116

Kieldrecht_143

Kieldrecht_144

Kieldrecht_145

Kieldrecht_146

Kieldrecht_163

Kieldrecht_165

Kieldrecht_168

Kieldrecht_177

07:07 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

04-05-08

04/05/2008 - SINAAI (O)

Jori heeft zijn 1ste podium plaats beet bij de Juniores

Jori reed zijn wedstrijd in Sinaai waar 67 Juniores aan de start kwamen voor 86km wedstrijd.

Halfweg wedstrijd konden 10 renners ontsnappen en konden al rap een ruime voorsprong bij elkaar fietsen.

Op 4 ronden van het einde gingen 7 renners in de achtervolging waaronder ook Jori,1 ronde later konden zij de aansluiting maken met de kopgroep.

Even later konden nog een paar renners aansluiten en zo kregen wij een spurt van zo een 24 tal renners sterk.

Jori spurtte mee voor de overwinning maar 2 renners waren net iets sneller zodat Jori toch mooi op een 3de plaats eindigde in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 10 mei om 15u00 te Kieldrecht.

Supporters allen op post!!!
Aantal deelnemers: 67
1.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND02:13:00
2.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES

3.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

4.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.  VOGES CARELHSK TRIAS
6.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM
7.  DE LANDTSHEER NickV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
8.  VERAART JelleDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
9.  GODDAERT JoeriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
10.  VAN HESE StijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
11.  MARTENS ArjenZEEUWS VLAANDEREN
12.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
13.  VAN DER STOCK DieterHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
14.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
15.  DE BOEY JonasWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
16.  MARIEN KennethKSC DENDERSTREEK LABIEKES
17.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
18.  VAN DER JONCKHEYD EvertKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
19.  DURINCK SeanHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
20.  DEHANDSCHUTTER EvertHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
21.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
22.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
23.  LEYERS GlenKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
24.  HEYNDRICKX LesleyKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
25.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND:16
26.  DE RAVET SamKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
27.  DE SUTTER MaximeHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND:18
28.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND1:04
29.  VAN DE MIEROOP SamEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.1:10
30.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
31.  BAEYENS GertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
32.  VAN CAUWENBERGHE JensVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
33.  VERMASSEN ThomasRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
34.  VAN LANDEGHEM JensV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB1:43
35.  ANNAERT JonasV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
36.  VAN DEN BRANDE SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.1:54
37.  MICHIELS GlennHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND1:56
38.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW2:04
39.  COUCKE LaurensKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
40.  SMET BjornHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:10
41.  VAN DEN BROECK NickWSC HAND IN HAND BAAL
42.  SMET StevenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:15
43.  VAN QUAETHEM KrisVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
44.  DE VREESE BenzHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:20
45.  POELMAN LaurensHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:23
46.  VERGEYLEN TimothyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
47.  MICHILS TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND2:26
48.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE2:36
49.  VAN WIELE YannickLA BICYCLETTA
50.  VAN GYSEGEM NielsIMMO NLVK CYCLING TEAM


Sinaai_001

Sinaai_002

Sinaai_003

Sinaai_004

Sinaai_005

Sinaai_006

Sinaai_008

Sinaai_014

Sinaai_015

Sinaai_025

Sinaai_026

Sinaai_027

Sinaai_028

Sinaai_029

Sinaai_036

Sinaai_037

Sinaai_044

Sinaai_045

Sinaai_046

Sinaai_047

Sinaai_051

Sinaai_052

Sinaai_053

Sinaai_057

Sinaai_058

Sinaai_064

Sinaai_065

Sinaai_066

Sinaai_067

Sinaai_070

Sinaai_074

Sinaai_075

Sinaai_077

Sinaai_079

 

22:12 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

01-05-08

01/05/2008 - HOBOKEN (A)

25ste plaats voor Jori in Memorial Marcel Janssens te Hoboken

Jori was geselecteerd voor de "Memorial Marcel Janssens" een Interclub wedstrijd in Hoboken waar 136 Juniores aan de start kwamen en 120 km moest gereden worden,waaronder 2 grote ronden van 53km en dan nog 2 plaatstelijke ronden van 7km.

Al in de 1ste grote ronde konden zich enkele renners los rukken uit het peleton Jori zat toen halfweg peleton.

Bij het ingaan van de 2de ronde konden een 30tal renners ontsnappen waaronder ook Jori en ploegmaat Pieter zij konden een mooie voorsprong opbouwen.

Vooraan spatte het uit elkaar en 2 renners reden zo de finale en spurten voor de overwinning.

Even later kwamen nog 3 renners over de meet,dan finishte een groepje van een 5 tal.

Jori spurtte met een groep van een 30 tal en eindigde op een 25ste plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 5 mei om 15u00 te Sinaai-Waas.

Supporters allen op post!!!

1.  

Barry Markus -

DCM - GB Vorselaar

2.  

Kevin Callens -

Kon. Balen B.C.

3.  

Martijn Debaene -

Kon. Brugse Velosport

4.  

Glenn De Ridder -

KSC Denderstreek - Labiekes

5.  

Steven Giesberts -

Kon. Balen B.C.

6.  

David Sulmon -

Royal Véloclub Ottignies

7.  

Joren Segers -

Hand in Hand Baal

8.  

Kristof Van Doninck -

Edegem Bicycle Club

9.  Stijn Provost -Kon. Brugse Velosport
10.  Arjen Van Herck -KWV Turnhout
11.  Rob Polus -Bodysol - Lotto - CT Menen
12.  Jerome Van der Schaeghe -Predictor - Lotto - VC Ardennes
13.  Jonas De Keersmaecker -Kon. Steeds Vooraan Kontich
14.  Kevin Velle -Velosport Reigerlo Beernem
15.  Jeroen Van Camp -Edegem Bicycle Club
16.  Adrien Guerrero -Predictor - Lotto - VC Ardennes
17.  Maik Wensink -Bodysol - Lotto - CT Menen
18.  Willem Van den Eynden -DCM - GB Vorselaar
19.  Ruben De Marez -Kon. Balen B.C.
20.  Michael Claes -Bodysol - Lotto - CT Menen
21.  Jeffry Marien -KSC Denderstreek - Labiekes
22.  Edward Theuns -Rijschool AH - Gentse Velosport
23.  Tom Dernies -Royal Véloclub Ottignies
24.  Jack Vermeulen -RC De Hoekse Renners
25.  Jori Van Steenberghen -Hoop Op Zegen Beveren
26.  Jens Mertens -KSC Denderstreek - Labiekes
27.  Ken De Fauw -DCM - GB Vorselaar
28.  Pieter Buyle -Rijschool AH - Gentse Velosport
29.  Jeffrey Van den Bulck -Kon. Balen B.C.
30.  Joeri De Ryck -KSC Denderstreek - Labiekes
31.  Sven Vertommen -Edegem Bicycle Club
32.  Pieter Molenberghs -KWV Turnhout
33.  Jasper Sels -Bodysol - Lotto - CT Menen
34.  Marijn Bal -Kon. Steeds Vooraan Kontich
35.  Pieter Oelbrandt -Hoop Op Zegen Beveren
36.  Sander De Witte -KWV Turnhout
37.  Kenny Van Caenegem -Bodysol - Lotto - CT Menen
38.  Joey De Wilde -Hudiko Wielerteam Waasland
39.  Kobe Diels -Edegem Bicycle Club
40.  Flor Pifferoen -Kon. Brugse Velosport
41.  Tim Seghers -Dijlespurters V.V. Mechelen
42.  Thomas Vermassen -Rijschool AH - Gentse Velosport
43.  Jordan Narquet -Predictor - Lotto - VC Ardennes
44.  Olivier Chevalier -Royal Véloclub Ottignies
45.  Jean Thunus -Predictor - Lotto - VC Ardennes
46.  Robbert Bouma -RC De Hoekse Renners
47.  Patrick Van Nunen -RC De Hoekse Renners
48.  Bruno Xhrovet -Royal Véloclub Ottignies
49.  Dieter Van der Stock -Hudiko Wielerteam Waasland
50.  Raf Dieltjens -Kon. Balen B.C.
51.  Sebastien Pepinster -Predictor - Lotto - VC Ardennes
52.  Gregory Van de Wijngaert -Hand in Hand Baal
53.  Nick Van den Eynde -Dijlespurters V.V. Mechelen
54.  Tim De Volder -Velosport Reigerlo Beernem
55.  Nick Vermunicht -Hand in Hand Baal
56.  Steven Smet -Hand in Hand Baal
57.  Dries Devos -Velosport Reigerlo Beernem
58.  Jony Martein -KVC De Zeemeeuw Oostende
59.  Atse Schoolmeester -Hand in Hand Baal
60.  Bruce Verburgh -KVC De Zeemeeuw Oostende
61.  Sander Kanninga -RC De Hoekse Renners
62.  Mattias Van Nimmen -WAC-team Hoboken
63.  Leroy Jansen -RSC de Zuidwesthoek
64.  Roman Vanstaen -Dijlespurters V.V. Mechelen
65.  Didier Van den Broeck -Royal Antwerp Bicycle Club
66.  Inias De Lamper -Immo NLVK
67.  Peter Vidal -Wielerteam Budingen
68.  Stijn Van Hese -Hudiko Wielerteam Waasland
69.  Kenneth Lauwers -Rijschool AH - Gentse Velosport
70.  Stefan Haes -WAC-team Hoboken
71.  Andy Knapen -Wielerteam Budingen
72.  Timothy Vergeylen -Hudiko Wielerteam Waasland
73.  Cees van `t Geloof -RC De Hoekse Renners
74.  Sam De Ravet -WAC-team Hoboken
75.  Samuel Meurice -Predictor - Lotto - VC Ardennes
76.  Benjamin Bracke -Rijschool AH - Gentse Velosport
77.  Ben Verhaeghen -KWC Heist - Zuiderkempen
78.  Jelle Eyselberghs -KWC Heist - Zuiderkempen
79.  Attilio Falletta -Royal Véloclub Ottignies
80.  Emmanuel Taveirne -Kon. Brugse Velosport
81.  Laurens Deconinck -WAC-team Hoboken
82.  Gert-Jan Van Immerseel -Kon. Balen B.C.
83.  Bart Kerckhove -KVC De Zeemeeuw Oostende
84.  Jens Van Landegem -Royal Antwerp Bicycle Club
85.  Sven Van den Brande -Edegem Bicycle Club
86.  Yannick Saritas -KWV Turnhout
87.  Olivier Naert -Royal Véloclub Ottignies
88.  Michiel Van Tilborg -KWV Turnhout
89.  Jody Eeckhout -Velosport Reigerlo Beernem
90.  Thiemo Boender -RC De Hoekse Renners
91.  Dennis Coenen -Wielerteam Budingen
92.  Yannick Pauwels -KWV Turnhout
93.  Glen Van Putte -Edegem Bicycle Club
94.  Didier Moens -Hudiko Wielerteam Waasland
95.  Davy Present -Hoop Op Zegen Beveren
96.  Thierry Verbergt -Royal Antwerp Bicycle Club
97.  Philip Van Hemelen -DCM - GB Vorselaar
98.  Erwin Theuns -DCM - GB Vorselaar
99.  Joeri Goddaert -Hoop Op Zegen Beveren
100.  Glen Leyers -Kon. Steeds Vooraan Kontich
101.  Lawrence Vandermeersch -Hoop Op Zegen Beveren
102.  Jochem Smet -Hoop Op Zegen Beveren
103.  Michael Van de Putte -

Kon. Steeds Vooraan Kontich

Hoboken_002

Hoboken_003

Hoboken_039

Hoboken_040

Hoboken_041

Hoboken_042

Hoboken_043

Hoboken_023

Hoboken_046

Hoboken_047

Hoboken_048

Hoboken_059

Hoboken_060

Hoboken_073

Hoboken_074

Hoboken_081

Hoboken_082

Hoboken_084

Hoboken_085

Hoboken_086

 

21:13 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

27-04-08

27/04/2008 - MARIEKERKE BORNEM (A)

17de plaats van de 57 voor Jori te Mariekerke-Bornem

Jori ging aan de start in Mariekerke bij Bornem waar 57 Juniores aan de start kwamen.

Een 9 tal renners konden ontsnappen en op 2 ronde van het einde konden nog eens 5 renners aansluiting maken met de kopgroep.

Jori probeerde wel iets maar de benen wilde niet echt want kreeg al rap kramp.

Uiteindelijk eindigde Jori op een 17 de plaats in het klassement.

Donderdag 1 mei rijd Jori een interclubwedstrijd te Hoboken waar 123,7 km moet worden afgelegd,waaronder 1 grote ronde van 106,5 km + 2 plaatselijke ronde's van 8,6 km.

En zondag 4 mei komt Jori aan de start te Sinaai-Waas.

De start is voorzien om 15u00 voor 12 ronde's wedstrijd van 7,2 km.  

Aantal deelnemers: 55
1.  WIPPERT WOUTERCYCLINGTEAM MENEN02:15:15
2.  STENUIT ROBINGKV CYCLING TEAM
3.  VAN IMMERSEEL Gert-JanKON. BALEN B.C. V.Z.W.
4.  VANDYCK NielsTHOMPSON CYCLING TEAM
5.  HERMANS KenKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
6.  VERTOMMEN SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
7.  DE KEERSMAECKER JonasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
8.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
9.  VERGULT JorrytKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
10.  DE RIDDER GlennKSC DENDERSTREEK LABIEKES:55
11.  GOOSSENS KennyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
12.  DANCKERS MaximEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
13.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
14.  SULMON David-
15.  VAN CANNEGEM KennyBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
16.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
17.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
18.  DERNIES Tom-
19.  VAN PUYENBROECK KevinLA BICYCLETTA
20.  FONTEYNE SvenLA BICYCLETTA
21.  MEERSMANS JensTHOMPSON CYCLING TEAM
22.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
23.  XHROUET Bruno-
24.  VAN DEN BRANDEN JasperKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
25.  BOURGAUX Quentin-
26.  BOURGAUX JULIENVELO CLUB BLANC GILETS GREZ DOICEAU
27.  VAN DEN EYNDE NickDE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN
28.  VANSTAEN RomanDE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN
29.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
30.  BOCQUET AnthonyROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
31.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
32.  DE SMEDT MauroKON. BALEN B.C. V.Z.W.
33.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
34.  BAUTHIER Frédéric-
35.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
36.  VERTONGHEN WillemTHOMPSON CYCLING TEAM
37.  CASTELEYN GilJONGE RAKKERS VOLLEZELE
38.  MICHELS KEVINVELO-CLUB OTTIGNIES lln
39.  SMET StevenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
40.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
41.  VAN ASCH JefDE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN

1

2

3

4

5

6

7

20:46 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

24-04-08

27/04/2008 - MARIEKERKE BORNEM (A)

Jori rijd zijn volgende wedstrijd op zondag 27 april te MARIEKERKE BORNEM
 
1.14.3 Juniores - Open omloop 

Duur/afstand:91 km - 14 x 6,5 km 

Inschrijving:  zaal Roxy, Jan Hammeneckerstraat 41

Start -16:00 

Kleedkamers:  Gemeenschapshuis, Jan Hammeneckerstraat 

Individuele prijzen:  608 EUR 
   
Telefoonnr. organisator:  03/889 28 89

20:35 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

21-04-08

20/04/2008 - SINT GILLIS WAAS (O)

24ste plaats van de 94 voor Jori te Sint-Gillis-Waas

Jori reed zijn wedstrijd in Sint-Gillis-Waas waar 94 Juniores waaronder een heel pak renners van Hoop Op Zegen uit Beveren aan de start kwamen.

In deze wedstrijd waren er klassementspurten voor een uurwerk en premies te verdienen en die zorgde er voor dat er al snel een 9 tal renners konden ontsnappen.

De kopgroep kon al rap een mooie kloof slaan en het peleton met onder andere Jori en zijn vele ploegmaats lieten begaan.

Uiteindelijk eindigde Jori een beetje ontgoocheld op een 24 ste plaats in het klassement.

Jori bedankt nog wel de talrijke opgekomen supporters.

Aantal deelnemers: 94
1.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM02:09:00
2.  PEERSMAN GerbenKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
3.  MEERSMANS JensTHOMPSON CYCLING TEAM:08
4.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.  VAN TITTELBOOM FrederikKSC DENDERSTREEK LABIEKES:12
6.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7.  DE LANDTSHEER NickV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
8.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
9.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
10.  DE SMEDT MauroKON. BALEN B.C. V.Z.W.:15
11.  VERMASSEN ThomasRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
12.  DE RYCK JoeriKSC DENDERSTREEK LABIEKES
13.  ELEBAUT MatthiasVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
14.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
16.  VAN NIMMEN MattiasKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
17.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
18.  OERLEMANS RubenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW1:05
19.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES
20.  WILLEMS BenjaminD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
21.  CALLUY MichaelEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
22.  SCHILS DOMINIQUELOTTO OLYMPIA TEAM
23.  DE BUYSER JonasWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
24.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
25.  VAN DEN BRANDEN JasperKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
26.  FONTEYNE SvenLA BICYCLETTA
27.  MARTENS SteffenK.V.C. DEINZE VZW
28.  VAN COUTER SteinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
29.  DEPECKER NickWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
30.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
31.  DE KIMPE MatthiasCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
32.  COUCKE LaurensKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
33.  VAN DE MIEROOP SamEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
34.  BAL MarijnKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
35.  SCHUDDINCK JeroenVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
36.  DE PAUW LorenzoK.V.C. DEINZE VZW
37.  DUJARDIN PerryASFRA RACING TEAM
38.  VERSTRAETEN FilipKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
39.  VAN HESE StijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
40.  DE RIDDER GlennKSC DENDERSTREEK LABIEKES
41.  VERGEYLEN TimothyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
42.  HOLBRECHTS JensJONGE RAKKERS VOLLEZELE
43.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
44.  RUBENS BrianKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
45.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
46.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
47.  VAN DEN BROECK DidierV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
48.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
49.  HERSSENS JonathanRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
50.  DE LAMPER IgnaceIMMO NLVK CYCLING TEAM
51.  PIETERS NandoLA BICYCLETTA
52.  SCHOONJANS RobbrechtRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
53.  MATTHYS JoachimD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
54.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
55.  VAN CAUWENBERGHE JensVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
56.  DE VREESE BenzHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
57.  VERBERGHT ThierryV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
58.  DECONINCK LaurensKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
59.  VERTONGHEN WillemTHOMPSON CYCLING TEAM
60.  VAN PUYENBROECK KevinLA BICYCLETTA
61.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
62.  DE SUTTER MaximeHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
63.  VERGULT JorrytKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
64.  DENYS GeoffreyVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
65.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
66.  DE RAVET SamKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
67.  VAN BULCK PieterKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
68.  DE COSTER LanderIMMO NLVK CYCLING TEAM
69.  SMET StevenHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
70.  MERTENS KevinRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
71.  DE KEERSMAECKER JonasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
72.  MICHIELS GlennHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
73.  LIEVENS MathiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
74.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
75.  MOENS DidierHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
76.  SMET BjornHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
77.  WELLEKENS RutgerVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
78.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
79.  DE BOEY JonasWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
80.  BOLSSENS DeanKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
81.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
82.  VAN NEVEL MattiWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
83.  BOLLE AndyRIJSCHOOL AH - GENTSE VS

1

4

5

6

7

9

10

11

12

13

14

19:49 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

14-04-08

12/04/2008 - EVERGEM (O)

31ste plaats van de 131 voor Jori te Evergem

Jori reed zijn wedstrijd te Evergem waar 131 Juniores aan de start kwamen voor 81 km wedstrijd.

In deze wedstrijd was ontsnappen bijna onmogelijk omdat de snelheid redelijk hoog lag.

Halfweg wedstrijd konden een 15 tal renners waaronder ook Jori een kleine kloof slaan maar even later kwam alles terug samen.

Op 2 ronde van het einde gingen er toch 9 renners van door en konden dit volhouden tot het einde.

Het overgebleven peleton spurtte voor de ere plaatsen Jori werd wel is waar ingesloten en eindigde op een 31 ste plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 20 april om 15u00 te Sint-Gillis-Waas.

ALLE SUPPORTERS OP POST!!!

Aantal deelnemers: 131
1.  NIEUWDORP NICK01:50:55
2.  MARTENS ValentijnHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
3.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
4.  DE KORT BRAMWV DE JONGE RENNER
5.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
6.  EVERSDIJK NICKtheo middelkamp²
7.  VAN DER LIJKE NICKZRTC THEO MIDDELKAMP:07
8.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM:15
9.  VAN DE VYVER DieterTHOMPSON CYCLING TEAM
10.  DIELTJENS RafKON. BALEN B.C. V.Z.W.:27
11.  D`HAESE YannickCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
12.  BREEM Vegard
13.  GALENS StevenISOREX CYCLING TEAM
14.  THEUNS ErwinDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
15.  VAN GOETHEM BRIANBODYSOL LOTTO CT MENEN
16.  VAN CAMP JeroenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
17.  BOSSAER GatienISOREX CYCLING TEAM
18.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
19.  PESTIAUX LOICMARCHOVELETTE
20.  HERSSENS JonathanRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
21.  VERWULGEN ManuelD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
22.  CALLUY MichaelEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
23.  LAUREYNS RobinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
24.  GOUDKET JeroenKSC DENDERSTREEK LABIEKES
25.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
26.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
27.  VERDOOLAEGHE BryanWIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
28.  GRESNIGT ALEXMIDELKAMP
29.  BILLEMON SamKSC DENDERSTREEK LABIEKES
30.  VAN CROMBRUGGEN KenROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
31.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
32.  DEWULF KevinCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
34.  BUYLE PieterRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
35.  KALLENFELS MICKEYWILLEBRORD
36.  HAENEBALCKE PieterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
37.  VANDENABEELE WouterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
38.  VAN TITTELBOOM FrederikKSC DENDERSTREEK LABIEKES
39.  LAUWERS KennethRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
40.  VAN DEN BRANDE SvenEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
41.  BEECKAERT NielsWIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
42.  MARYSSE WouterASFRA RACING TEAM
43.  VAN OVERMEIRE JakeASFRA RACING TEAM
44.  DE KIMPE MatthiasCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
45.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
46.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
48.  DE MULDER GregoryWIELERCLUB GALMAARDEN SPORTIEF
49.  DEHANDSCHUTTER EvertHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
50.  D`HAEMERS JasonD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
51.  BUYSSE MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
52.  BERCKMANS WidmerK.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM
53.  VERMASSEN ThomasRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
54.  RANDIN Alexander
55.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
56.  GORAN BOLLESTADSANDNES
57.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
58.  TANGHE ThomasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
60.  DE WILDE JoeyHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
63.  WILLEMS BenjaminD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
64.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
65.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
66.  HERVIG Alexander
67.  DIELS KobeEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
68.  MULDER DIMITRITHEO MIDDELKAMP
69.  VLEUGEL RAMONTHEO MIDDELKAMP
70.  BYTEBIER SammyK.V.C. DEINZE VZW
71.  TÖPKE FrederikJONGE RAKKERS VOLLEZELE
72.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
73.  VANDEN BERGHE JonasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
74.  BLOM MARKTHEO MIDDELKAMP
75.  VAN SCHEPDAEL PieterJONGE RAKKERS VOLLEZELE
76.  VAN GOETHEM KevinHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
77.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
78.  BOTTERMAN MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
79.  DE MEYERE SvenD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
80.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
83.  MARIN BiondiKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
85.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
86.  PIETERS NandoLA BICYCLETTA
88.  DECONINCK LaurensKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
89.  CALLEWAERT PieterCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
90.  DE VREESE BenzHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
91.  JANSEN DAVEY
92.  SARITAS YannickKEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
93.  DUMEZ IanJONGE RAKKERS VOLLEZELE
94.  BLOIS JonathanVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
95.  VAN CAUWENBERGHE ChristopheVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
96.  OPSOMER ArneASFRA RACING TEAM
97.  WIJNACKER StijnWV ZEEUWS VL
98.  SCHOONJANS RobbrechtRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
100.  VAN LIERDE YwanASFRA RACING TEAM
101.  GLADINES JonaKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

20:59 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

06-04-08

05/04/2008 - WAARSCHOOT (O)

23ste plaats van de 128 voor Jori te Waarschoot

Jori reed zijn wedstrijd te Waarschoot waar 128 Juniores aan de start kwamen voor 83 km wedstrijd.

Jori was de week voor deze wedstrijd met zijn ploeg Hoop Op Zegen op stage in Diksmuide en dit om de conditie nog te verbeteren.

Na 2 ronden wedstrijd konden reeds 4 renners ontsnappen en even later konden nog enkele groepjes renners wegspringen uit het peleton maar Jori kon echter niets forceren,de stage zat nog in de benen.

Tegen het einde van de wedstrijd was het reeds spurten voor de 20ste plaats Jori spurtte nog mee en bolde als 4de over de meet en eindigde zo op een 23ste plaats in het klassement.

Aantal deelnemers: 128
1.  CALLENS KevinKON. BALEN B.C. V.Z.W.02:01:15
2.  VERMOTE AlphonseKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3.  VAN GOETHEM BRIANBODYSOL LOTTO CT MENEN
4.  VAN HAM GertjanKON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.  VANDENHEEDE KennyKVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE:40
6.  DZERVUS DARIJUSKLAIPEDOS:50
7.  VANNEVEL DriesAVIA CYCLING TEAM
8.  VINGERLING MICHAELAVIA
9.  VANSPEYBROECK TimBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW1:08
10.  VAN TRIJP JurgenAVIA CYCLING TEAM1:15
11.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
12.  DERILLE MichaelISOREX CYCLING TEAM1:40
13.  DE MAREZ RubenKON. BALEN B.C. V.Z.W.2:10
14.  VERWULGEN ManuelD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
15.  D`HAEMERS JasonD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM2:30
16.  CALLUY MichaelEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
17.  FIEUWS SimonCT CLG NUTRIPLANET
18.  CIUSZAUSKAS AIVARASKLAIPEDOS
19.  DEVOLDERE BramC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK2:50
20.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM3:00
21.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
22.  NAESEN OliverKSC DENDERSTREEK LABIEKES
23.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
24.  VANHOUTTE JanCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
25.  SELS JasperBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
26.  GIESBERTS StevenKON. BALEN B.C. V.Z.W.
27.  WILLEMS ChristopheCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
28.  HERMANS KenKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
29.  VAN MEIRVENNE JanASFRA RACING TEAM
30.  GALENS StevenISOREX CYCLING TEAM
31.  DEJAEGHER AronKON. BALEN B.C. V.Z.W.
32.  BELKIN VladimirLITUBEL
33.  PYFFEROEN FlorKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
34.  BAEYENS DennisKSC DENDERSTREEK LABIEKES
35.  COSTERMANS RandyAVIA CYCLING TEAM
36.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
37.  TÖPKE FrederikJONGE RAKKERS VOLLEZELE
38.  LAUREYNS RobinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
39.  VAN OOSTHUYZE JonasWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
40.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
41.  SANTENS DaanKVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE
42.  HUYVAERT FrederiqueWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
43.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
44.  VAN ´T GELOOF CEESRTC DE HOEKSE RENNERS
45.  DE BUYSER JonasWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
46.  WINKEL JOOSTMIDDELKAMP
47.  JUMELET MICHIELMIDDELKAP
48.  HOLBRECHTS JensJONGE RAKKERS VOLLEZELE
49.  SLABINCK AnthonyCYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
50.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
51.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
52.  VAN NEVEL MattiWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
53.  SAVICKAS ZYDRUNASALYTAUS SRC
54.  MINDAUGAS GriskonisLITUBEL
55.  MATTHYS JoachimD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
56.  VAN DEN BRANDEN JasperKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
57.  DE FAUW KenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
58.  MOCKEVICIUS VISMANTASLITUBEL
59.  DEPECKER NickWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
60.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
61.  VAN DE VELDE RICKWV ZEEUWS VLAANDEREN
62.  VAN OVERMEIRE JakeASFRA RACING TEAM
63.  KUNIGAUSKAS JuliusLITUBEL
64.  STEVENS JorgVELOSPORT REIGERLO BEERNEM VZW
65.  SARITAS YannickKEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
66.  VAN DOORSLAER AnneliesLOTTO BELISOL Ladiesteam
67.  VOS KarlWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
68.  BOTTERMAN MatthiasVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
69.  VAN DEN HEEDE YentlISOREX CYCLING TEAM
70.  VAN LIERDE YwanASFRA RACING TEAM
71.  DEBERDT SilWIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
72.  STEYAERT MichielKLAIPEDA
73.  SIRUTIS AudriusLITUBEL
74.  TIEBERGHIEN KennyTIELTSE RENNERSCLUB
75.  VANDEN BUSSCHE DriesJONGE RENNERS ROESELARE
76.  VANDENDRIESSCHE OrriKVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE
77.  BERT Gert-JanKSC DENDERSTREEK LABIEKES
78.  LERMINEZ MathieuTIELTSE RENNERSCLUB
79.  LAMBRECHT MartijnKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

 

1

2

3

4

20:52 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

30-03-08

29/03/2008 - STRIJPEN (O)

43ste plaats van de 238 voor Jori te Strijpen

Jori reed zijn wedstrijd te Strijpen en omdat er die dag maar 1 wedstrijd voor de Juniores was kwamen er maar liefst 238 renners aan de start voor 93km wedstrijd.

Jori stond alles behalve goed opgesteld want stond bijna achteraan het peleton maar na 2 ronden wedstrijd kon hij reeds vooraan de aansluiting maken.

Het parcour was zeker niet te onderschatten want er moest redelijk wat geklommen worden en dat zorgde meteen voor een breuk in het peleton.

Een 50 tal renners maakten de koers en daar maakte ook Jori deel uit.

Tegen het einde van de wedstrijd konden een paar renners ontsnappen maar Jori kon echter niets meer forceren en eindigde toch mooi op een 43ste plaats.

Aantal deelnemers: 238
1.  HOUMAND EMILHERNING CK02:23:00
2.  GOOS MARCWV DE JONGE RENNER:32
3.  POSTHUMA JELLERTV OLDENZAALSE WCL:42
4.  HOFLAND MORENOWILLEBRORDNE1:00
5.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM1:20
6.  BOK YANNICKRC BOCHOLT 1977
7.  VAN DER MEIJDEN RuneRestore Cycling
8.  GODDAERT SanderKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9.  WESSELS JACOBRV BLITZ SPICH
10.  AHLSTRAND JONASKSV DEERLIJK
11.  THOMASCHOWSKI MATTHIASC C DUSSELDORF
12.  VAN HOECKE GijsKSC DENDERSTREEK LABIEKES
13.  BOHEZ SvenKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
14.  HOGERVORST MaikelRestore Cycling
15.  HUMBERT MICHAEL JUNRSC UBERHERRN
16.  VAN GOETHEM BRIANBODYSOL LOTTO CT MENEN
17.  GEERTS KevinAVIA CYCLING TEAM
18.  VANSIELEGHEM TimAVIA CYCLING TEAM
19.  COPPENS MatthiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
20.  SEGERS JimmyEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
21.  WYTINCK NielsAVIA CYCLING TEAM
22.  KRAUWEL BasLRTV Swift
23.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM
24.  REIKOWSKI JAN-ROBINRC BOCHOLT
25.  DECALUWE WesleyKVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE
26.  BOGERS GILLESBALENSE
27.  VAN UYTVANGE SamISOREX CYCLING TEAM
28.  VAN DEN ENDE MILANRESTORE CYCLING
29.  DE CNODDER RobinKON. BALEN B.C. V.Z.W.
30.  VINDEVOGHEL BrechtKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
31.  DUBART John-WilliamLA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI
32.  DEVOLDERE BramC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
33.  VUYLSTEKER PieterVELOSPORT REIGERLO BEERNEM VZW
34.  HELDENS HenkeWV SCHIJNSEL
35.  BOSTERS JURRINDCM-GB
36.  VAN LEIJEN STEVENTWC TEMPO
37.  BIERENS HansH.S.W BLADEL
38.  SCHOEP GlennKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
39.  DZERVUS DARIJUSKLAIPEDOS
40.  VAN DER SANDE JANWILLEMRSG FRANKFURT 1890
41.  VAN DE POEL JensSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
42.  DEHANDSCHUTTER EvertHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
43.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
44.  ROELOFSEN INGODE PEDDAARS
45.  DAVID TOMDCM GB VORSELAAR
46.  POLIZZOTTO BartoloSPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
47.  SCHACHTNER PATRICKRC BOCHELT 1977
48.  POELMAN LaurensHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
49.  BAEYENS TommyKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
50.  DE SMET GeryKEUKENS REDANT CYCLING TEAM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

21:41 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

24-03-08

24/03/2008 - WAARSCHOOT (O)

Op Paasmaandag trok Jori naar Waarschoot en ook was in deze wedstrijd het weer de grote spelbreker.

Regen,hagel,sneeuw,wind & koude temperaturen zorgde er voor dat het een zeer zware wedstrijd ging worden.

Ook moesten de renners elke ronde 2 x de spooroverweg overkruisen.

Een 7 tal renners slaagden er in een mooie voorsprong uit te bouwen.

Jori zat in het nog uitgedunt peleton dat iets overhalfweg wedstrijd voor de gesloten overweg stond en zo een 30sec. moest wachten tot de barelen terug open gingen.

Jori gaf er dan ook de brui aan en stapte nat en onderkoeld uit de wedstrijd.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

21:11 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

22-03-08

22/03/2008 - NIEUWKERKEN-WAAS (O)

 7de plaats voor Jori te Nieuwkerken-Waas

Jori reed zijn wedstrijd in Nieuwkerken-Waas waar 66 Juniorers aan de start kwamen.

Dit werd vooral mede het slechte weer een zware wedstrijd maar daar trokken zich 7 renners niets van aan en kozen voor de aanval.

Jori zag het gebeuren en koos voor een reactie even later konden nog 2 renners de aansluiting maken bij Jori en konden 2 ronden later de aansluiting maken bij de 7 leiders.

De kopgroep van 10 renners werkte goed samen maar op een paar ronden van het einde moesten 3 renners toch nog afhaken.

Bij het ingaan van de voorlaatste ronde kon er toch nog 1 renner ontsnappen

Jori zat nog steeds bij de 6 achtervolgers maar was volledig uitgeput en eindigde zo moe maar voldaan op een verdiende 7 plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op Paasmaandag 24 maart om 16u00 te Waarschoot.

Aantal deelnemers: 66
1.  GOUDKET JeroenKSC DENDERSTREEK LABIEKES01:55:06
2.  DE PAUW MorenoKSC DENDERSTREEK LABIEKES:45
3.  KRAUWEL BasLRTV Swift
4.  LUGTEN JelleRestore Cycling
5.  GOOS MARCWV DE JONGE RENNER
6.  VAN DER MEIJDEN RuneRestore Cycling
7.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
8.  DE RIDDER GlennKSC DENDERSTREEK LABIEKES3:20
9.  ROELEN JefKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
10.  ROELEN THIJSWV DE JONGE RENNER
11.  DE KEERSMAECKER JonasKON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH3:45
12.  MARIEN KennethKSC DENDERSTREEK LABIEKES4:30
13.  VAN DEN ENDE MILANRESTORE CYCLING
14.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15.  GEERTS KevinAVIA CYCLING TEAM
16.  HARTEVELD MAURICEjONGE RENNERS
17.  VAN DEN BOSSCHE HendrikKON. BALEN B.C. V.Z.W.
18.  OLSCHOON MARIJNRRC DE PEDAALRIDDERS
19.  HERMANS KenKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
20.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
21.  VAN DEN BRANDEN JasperKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
22.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
23.  HOGERVORST MaikelRestore Cycling7:00
24.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
25.  WILLEMS BenjaminD.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
26.  SARITAS YannickKEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
27.  VAN COUTER SteinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
28.  VEKEMANS YannickJONGE RAKKERS VOLLEZELE
29.  VAN DE VELDE RICKWV ZEEUWS VLAANDEREN
30.  JANSEN LEROY
31.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

22:02 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

17-03-08

16/03/2008 - WETTEREN (O)

 34 ste plaats voor Jori te Wetteren

Jori reed zijn wedstrijd in Wetteren waar 65 Juniores aan de start kwamen voor 84 km wedstrijd.

Al vroeg in de wedstrijd kozen 2 renners voor een ontsnapping en even later probeerde een 5 tal renners met onderandere Jori de kloof te dichten maar zij werden even later terug gegrepen door het peleton.

Over half koers konden 9 renners weg springen en zij konden dit volhouden tot het einde.

Jori probeerde nog met een paar renners naar de kopgroep toe te rijden maar kreeg plots een enorme kramp en moest deze dan ook laten rijden.

Uiteindelijk eindigde Jori een beetje ontgoocheld in het overgebleven peleton en moest zich tevreden stellen met een 34 ste plaats.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zaterdag 22 maart om 16u00 te Nieuwkerken-Waas.

SUPPORTERS OP POST!!!

Aantal deelnemers: 65

1.  

STALLAERT Joeri

THOMPSON CYCLING TEAM

02:04:00

2.  

DESMET Jeroen

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

3.  

DE VYLDER Jonas

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

4.  

VAN COUTER Stein

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

5.  

TEN HARTOG Guy

THOMPSON CYCLING TEAM

6.  

SCHOEP Glenn

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

7.  

DE MESMAEKER Kevin

ISOREX CYCLING TEAM

8.  

SERVERIUS Jeroen

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

9.  

HEERMAN Toivi

ISOREX CYCLING TEAM

10.  

VANNEVEL Dries

AVIA CYCLING TEAM

:25

11.  

REYNVOET Niels

ISOREX CYCLING TEAM

12.  

POPPE Rutger

WK NOORD WEST BRABANT

:35

13.  

MICHILS Tom

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

14.  

THEUNS Edward

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

15.  

PEERSMAN Gerben

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

16.  

VAN CANNEGEM Kenny

BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

17.  

POELMAN Laurens

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

18.  

JARSTO DANIEL

STAVANGER SK

19.  

MARTENS Valentijn

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

20.  

HERSSENS Jonathan

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

21.  

VAN LANDEGHEM Jens

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

1:00

22.  

BLIKRA HAVARD

STAVANGER SK

23.  

VAN GOETHEM Kevin

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

24.  

VAN HOECKE Gijs

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

25.  

SEGERS Jimmy

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

26.  

CORNET Joris

-

27.  

LAUWERS Kenneth

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

28.  

D`HAESE Yannick

CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW

29.  

HORPESTAD Simen

Stavanger SK

30.  

VAN DER STOCK Dieter

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

31.  

VEKEMANS Yannick

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

32.  

DUJARDIN Perry

ASFRA RACING TEAM

33.  

REMORY Michiel

ISOREX CYCLING TEAM

34.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

35.  

MEERSMAN Roy

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

36.  

DE BROUWER Frederik

ISOREX CYCLING TEAM

37.  

VAN CAUWENBERGHE Christophe

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

38.  

BOTTERMAN Matthias

VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

39.  

MALFROID Sven

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

40.  

BRACKE Benjamin

RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

41.  

PONNET Stef

VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

42.  

GOVAERTS Bart

WSC HAND IN HAND BAAL

43.  

VERHAEGEN Soren

ISOREX CYCLING TEAM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

21:01 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

08-03-08

08/03/2008 - LIERDE (O)

16 de plaats voor Jori te Lierde

Jori ging normaal  zondag 9 maart aan de start te Mazenzele maar omdat ze slecht weer voorspelden die dag reed Jori de dag ervoor in Lierde.

Hier kwamen 93 vertrekkers aan de start voor 78 km wedstrijd.

Het parcour was zeker niet te onderschatten want er moest namelijk wat geklommen worden en dan stond er ook nog redelijk wat wind en zo werd het een zeer zware wedstrijd.

Maar 4 renners trokken zich daar niets van aan aan kozen voor de aanval en zij konden dit tot het einde volhouden tot op een paar ronden van het einde nog 1 renner de aansluiting met de kopgroep kon maken.

Jori was wel steeds vooraan in het peleton op te merken maar kon niet echt iets forceren.

Bij het ingaan van de voorlaatste ronde konden toch een 15 tal renners een kleine kloof slaan op het peleton waaronder ook Jori.

Zij moesten spurtten voor de ere plaatsen en zo eindigde Jori moe maar voldaan op een 16 de plaats in het klassement.

Zijn volgende wedstrijd vind plaats op zondag 16 maart om 15u00 te Wetteren.

.
Aantal deelnemers: 93
1.  BEATSE DriesVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"01:57:00
2.  BACKAERT FrederikVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
3.  GODDAERT SanderKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM
5.  DERILLE MichaelISOREX CYCLING TEAM:09
6.  POELMAN LaurensHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND:22
7.  PIET SULLYVANMARCHOVELETTE
8.  DE TROYER TimKSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
9.  KOS CHRISTIANWILLEBRORD
10.  TEN HARTOG GuyTHOMPSON CYCLING TEAM
11.  BAEYENS TommyKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
12.  SCHOEP GlennKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
13.  DE SMET GeryKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
14.  LAUWEREYS GertjanKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
15.  HOFLAND MORENOWILLEBRORDNE
16.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
17.  JACOBS MathiasTHOMPSON CYCLING TEAM
18.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM
19.  SIJNESAEL YANNICKTHOPSON CYCLING
20.  PESTIAUX LOICMARCHOVELETTE
21.  OERLEMANS RubenDCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
22.  NECKEBROECK SvenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
23.  VAN DEN BOSSCHE HendrikKON. BALEN B.C. V.Z.W.
24.  HARTEVELD MAURICEjONGE RENNERS
25.  PIETERS AndresKSC DENDERSTREEK LABIEKES
26.  FOUBERT GlenKONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
27.  HAERS JorisTHOMPSON CYCLING TEAM
28.  BAEYENS GertRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
29.  COPPENS MatthiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
30.  DE KEUKELAERE SvenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
31.  CANNIE PieterWC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
33.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
34.  DESMET JeroenKSC DENDERSTREEK LABIEKES
35.  BERT Gert-JanKSC DENDERSTREEK LABIEKES
36.  HOLVOET RinusC.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
37.  HERREBAUT JeffreyKSC DENDERSTREEK LABIEKES
38.  GRESNIGT ALEXMIDELKAMP
39.  SPIESSENS KennyTIELTSE RENNERSCLUB
40.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
41.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
42.  CALLUY MichaelEDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
43.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
44.  DE DECKER BartVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
45.  KALLENFELS MICKEYWILLEBRORD
46.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
47.  TÖPKE FrederikJONGE RAKKERS VOLLEZELE
48.  VAN NIEUWENHOVE MaximKSC DENDERSTREEK LABIEKES
49.  HEYMANS JeroenCYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
50.  ONKELINX Gert-JanVÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
51.  ELEBAUT MatthiasVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
52.  VAN CROMBRUGGEN KenROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
53.  KESTELEYN MaartenVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
54.  CHEVALIER OLIVIEROTTIGNIES
55.  DOBBELAER TomHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
56.  VETSUYPENS MatthiasKSC DENDERSTREEK LABIEKES
57.  MERTENS JensKSC DENDERSTREEK LABIEKES

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

13

14

17

15

10:21 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

03-03-08

02/03/2008 - OPWIJK (VB)

19 de plaats voor Jori te Opwijk 

Jori reed zijn wedstrijd in Opwijk waar maar liefst 108 Juniores aan de start kwamen voor 12 ronden wedstrijd.

1 renner koos direct voor een ontsnapping en kon een kloof slaan van max.50sec. dit zelfs tot op 3 ronde van het einde,maar toch kwam alles terug samen.

Bij het ingaan van de voorlaatste ronde konden 7 renners ontsnappen,Jori kon echter geen aansluiting maken met deze kopgroep en moest spurtten voor de overgebleven ere plaatsen.

Jori kwam hier als 12 de over de meet en eindigde zo op een 19 plaats.

Zijn volgende wedstrijd was voorzien op zondag 9 maart te Zingem,maar op aanvraag van de supporters gaat Jori zondag 9 maart om 15u00 aan de start in Mazenzele waar 10 ronden van 8 km wedstrijd worden afgelegd.

Aantal deelnemers: 108

1.  

SEVERIN DIMITRY

UC SERAING

01:48:00

2.  

SYDLIK BENJAMIN

RV ENDSPURT 08 WUPPERTAL

3.  

VAN BAEVEGHEM Olivier

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

4.  

VANDYCK Niels

THOMPSON CYCLING TEAM

5.  

MAQUET ARNAUD

UNION CYCLISTE SERAING

6.  

PITAU Sebastien

SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

7.  

PEERSMAN Gerben

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

8.  

THOMASCHOWSKI MATTHIAS

C C DUSSELDORF

:25

9.  

STALLAERT Joeri

THOMPSON CYCLING TEAM

10.  

SARENS Mario

W.S.C. JONGE RENNERS-BOOISCHOT

11.  

GODDAERT Joeri

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

12.  

DE BONDT Bart

THOMPSON CYCLING TEAM

13.  

SCHOEP Glenn

KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

14.  

VEKEMANS Yannick

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

15.  

D`HONDT Marco

KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

16.  

VERHULST Tom

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

17.  

POPPE Rutger

WK NOORD WEST BRABANT

18.  

PEYSKENS Dimitri

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

19.  

VAN STEENBERGHEN Jori

WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

20.  

CROMBEZ THOMAS

SPRINT 2000

21.  

SARENS Daan

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

22.  

VAN DEN EYNDE Nick

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN

23.  

OERLEMANS Pieter

EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.

24.  

VAN TITTELBOOM Frederik

KSC DENDERSTREEK LABIEKES

25.  

VAN OVERMEIRE Kevin

WSC HAND IN HAND BAAL

26.  

VERTONGHEN Willem

THOMPSON CYCLING TEAM

27.  

BOONS Mathias

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

28.  

KINDTS Johan

VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE

29.  

DE WEVER Nico

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

30.  

COOREMAN Stijn

WK NOORD WEST BRABANT

31.  

PIETERS Nando

LA BICYCLETTA

32.  

VAN GEYTE Stijn

ISOREX CYCLING TEAM

33.  

WARMENBOL Enzo

HAGELAND CYCLING TEAM

34.  

NIEUWDORP NICK

THEO MIDDELKAMP

35.  

FONTEYNE SVEN

LA BICYCLETTA

36.  

VAN UYTVANGE Sam

ISOREX CYCLING TEAM

37.  

VANDENBERGHEN Dries

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

38.  

BOCQUET Anthony

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

39.  

VAN HORENBEEK Giel

LOTTO OLYMPIA TIENEN

40.  

VERBEKE Grace

LOTTO BELISOL Ladiesteam

41.  

HOLEMANS Bram

HAGELAND CYCLING TEAM

42.  

ANDRIES Rutger

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN

43.  

VAN DROOGENBROECK Carlo

ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

44.  

HOLBRECHTS Jens

JONGE RAKKERS VOLLEZELE

45.  

DE WILDE Joey

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

46.  

DE SMEDT Mauro

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

47.  

VANHUFFELEN Kevin

KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

48.  

VERTONGEN Nick

DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN

49.  

EVERSDIJK NICK

theo middelkamp²

50.  

GRESNIGT ALEX

THEO MIDDELKAMP

51.  

VEKEMAN Matthias

LOTTO OLYMPIA TIENEN

52.  

DE KEERSMAECKER Jonas

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

53.  

VANDEN EYNDE Arne

KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

54.  

MARTENS Steffen

K.V.C. DEINZE VZW

55.  

PIETERS Glenn

K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

56.  

SMETS Michael

KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

57.  

VLEUGEL RAMON

THEO MIDDELKAMP

58.  

DE LAMPER Ignace

IMMO NLVK CYCLING TEAM

59.  

PIRE ADRIEN

SPRINT 2000

60.  

POLIZZOTTO BARTOLO

SPRINT 2000

61.  

MOENS Didier

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

62.  

HEYNS Nils

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

63.  

VERGULT Jorryt

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

64.  

VERHAEGEN Ben

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

65.  

DE BLOCK Nick

THOMPSON CYCLING TEAM

66.  

MULDER DIMITRI

67.  

BARLE Timothy

DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

68.  

GOOSSENS Kenny

HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

69.  

BAL Marijn

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

70.  

SCHMITZ MORITZ

RC TITAN LEVERKUSSEN

71.  

DE WINTER Peter

ZRTC THEO MIDDELKAMP

72.  

VAN BULCK Pieter

KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

73.  

VAN DE POEL Jens

SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

74.  

VAN HERCK Arjen

KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

75.  

VAN RIET Jelle

WK NOORD WEST BRABANT

76.  

RENDERS Yoni

KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

77.  

DE PROFT Michiel

THOMPSON CYCLING TEAM

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

17:26 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |

24-02-08

23/02/2008 - BOTTELARE

14 de plaats voor Jori te Bottelare 

Jori reed zijn 1ste wedstrijd van het nieuwe wielerseizoen in Bottelare waar namelijk het clubkampioenschap werd gereden.

In deze wedstrijd kwamen 68 renners aan de start voor 7 ronden wedstrijd waarvan er 2 ronden achter de pilootauto werden gereden.

Na 2 ronden wedstrijd kon de koers echt beginnen en er waren tal van ontsnappingspogingen maar deze werden telkens teniet gedaan.

Bij het ingaan van de voorlaatste ronde konden toch 6 renners ontsnappen en dit was tevens ook de goeie ontsnapping want het peleton kon de kloof niet meer dichten.

 Ploegmaat Alexander De Keersmaecker was bij de 6 vluchters en eindigde op een 5 de plaats in het klassement maar kon zich zo wel tot clubkampioen van WSC Hoop Op Zegen uitroepen.

Enkele renners kon toch nog een kleine kloof slaan maar Jori zat in het overgebleven peleton dat spurtte voor de 11de plaats en eindigde uiteindelijk op een 14de plaats juist achter ploegmaat Joeri Goddaert.

02_Jori

Jori rijd zijn volgende wedstrijd op zondag 2 maart om 14u00 te Opwijk.

Aantal deelnemers: 68
1.  REYNVOET NielsISOREX CYCLING TEAM01:33:34
2.  VAN COPPERNOLLE FrancescoISOREX CYCLING TEAM
3.  SCHOEP GlennKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4.  DE ROOSE AlexanderVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
5.  DE KEERSMAEKER AlexanderWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
6.  LAUWEREYS GertjanKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7.  BOSSAER GatienISOREX CYCLING TEAM
8.  BAEYENS TommyKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
9.  VAN ACKER KevinISOREX CYCLING TEAM
10.  THEUNS EdwardRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
11.  DE VYLDER JonasBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
12.  VAN PUYENBROECK LorenzoRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
13.  GODDAERT JoeriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
14.  VAN STEENBERGHEN JoriWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
15.  SPELMANS Peter-JanASFRA RACING TEAM
16.  VAN CANNEGEM KennyBODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
17.  REMORY MichielISOREX CYCLING TEAM
18.  SMET JochemWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
19.  MARTENS SteffenK.V.C. DEINZE VZW
20.  VAN MEIRVENNE JanASFRA RACING TEAM
21.  PIJSSON TomK.V.C. DEINZE VZW
22.  SERVERIUS JeroenWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
23.  POELMAN LaurensHUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
24.  VAN DE VYVER DieterTHOMPSON CYCLING TEAM
25.  VAN UYTVANGE SamISOREX CYCLING TEAM
26.  OELBRANDT PieterWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
27.  PUT GregoryVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
28.  VANDENABEELE WouterVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
29.  DUJARDIN PerryASFRA RACING TEAM
30.  VERMEIRE MatthiasK.V.C. DEINZE VZW
31.  VAN OVERMEIRE JakeASFRA RACING TEAM
32.  VANDER BEKEN JasperASFRA RACING TEAM
33.  HOUFFLIJN KennethK.V.C. DEINZE VZW
34.  VAN DEN HEEDE YentlISOREX CYCLING TEAM
35.  VAN COUTER SteinVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
36.  DE MESMAEKER KevinISOREX CYCLING TEAM
37.  BRACKE BenjaminRIJSCHOOL AH - GENTSE VS
38.  DE BROUWER FrederikISOREX CYCLING TEAM
39.  PONNET StefVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
40.  VANDERMEERSCH LawrenceWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
41.  VERHAEGEN SorenISOREX CYCLING TEAM
42.  DE GROOTE JeffreyISOREX CYCLING TEAM
43.  LIEVENS MathiasKEUKENS REDANT CYCLING TEAM
44.  VAN CAUWENBERGHE ChristopheVC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
45.  VAN DE WIELE WimWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
46.  VAN DER LINDEN JonathanVZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
47.  PRESENT DavyWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
48.  MARYSSE WouterASFRA RACING TEAM
49.  VERHULST TomWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
50.  DE KEYZER JoachimIMMO NLVK CYCLING TEAM
51.  DEVOS AndyISOREX CYCLING TEAM
52.  VERMEERS NielsK.V.C. DEINZE VZW

 

1

2

 

3

 

4

 

5

 

13:21 Gepost door Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Jori Van Steenberghen - WSC Hoop Op Zegen | Algemeen | Permalink | Permalink | Permalink | Commentaren (0) | Commentaren (0) | Commentaren (0) |  Facebook |  Facebook |  Facebook | | |